رفتن به مطلب

در مورد منبع نصب یا چک کردن نصب و خرید برنامه از مارکت...

ارسال‌های توصیه شده

آره

منم تست کردم

جواب داد!!

هورررا!!(خیلی هیجان زده شدم!)

جواب داد!!!

پکیج نیم چند تا از اپ هایی که از طریق بازار نصب شده بود رو دادم، دقیقا پکیج نیم بازار رو برگردوند!

هم روی دستگاه روت شده تست کردم :)

هم روی دستگاه روت نشده

روی هردو جواب داد

حله!

نکته: روی مایکت جواب نمیده و نال برمیگردونه که میشه به مایکت اطلاع داد تا تغییرات ایجاد کنن تا بتونیم با اونا هم اینکارو انجام بدیم

ایران اپس رو تست نکردم

نکته 2: اگر برنامه ای از طریق زاپیا، تلگرام و... نصب شده باشه و از طریق بازار آپدیت بشه، مقدار رو نال برمیگردونه که خب خود بازار جلوی همچین امری رو میگیره و مشکلی از این لحاظ نیست!

مایکت که خودش چک لایسنس داره دیگه نیازی به این چیزا نیست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

تشکر بابت کتابخانه  ♥

میشه برای اول مارکت هم بسازید خیلی لازم دارم

با تشکر

لینک ارسال

نه به اسم که اصلا نمیشه اکتفا کرد

بررسی بر اساس پکیج نیم و ورژن برنامه انجام میشه

هرچند همه این داستانا انجام بشه تازه بحث ادیت میاد بالا

سری اولی که قفل رو روی برنامه گذاشتم یکی دو روز بعدش قفلو پاک کردن برنامه کرک شده گذاشتن تو گروه ها :oops:

با کتابخونه Azsigncheck میشه کاری کرد که اگر کاربر برنامه رو ادیت کرد برنامه بالا نیاد

لینک ارسال

با کتابخونه Azsigncheck میشه کاری کرد که اگر کاربر برنامه رو ادیت کرد برنامه بالا نیاد

میشه کتابخانه رو با یه مثال ساده قرار بدید حتی تو سایت اصلی هم گشتم نبود  

لینک ارسال

میشه کتابخانه رو با یه مثال ساده قرار بدید حتی تو سایت اصلی هم گشتم نبود  

ساخت بروبچه های ایرانه یه سرچ بزن

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام دوست یه ایده هم می تونه این باشه برای تصحیح روش که دوست عزیز در کلید برد استفاده کرده بود که می گفتن بعضی کاربرا به فرمت کردن گوشی و غیره یا آپدیت کردن و ... گله داشتن از برنامه

واونم اینه که بعد از اینکه چک رو انجام دادین یه سریال یونیک تولید که و به کاربر بدید  بهش بگید که یاداشت کنه . و این سریال رو در سمت سرور دخیره کنید و گرینه هم در هنگام ورود بزارید .البته بازم مشکل به صورت جدی حل نمیشه

به نظرم باید یه شرکت باید و اینو پیاده سازی کنه و تمام آپ استور ها هم باهاش همکاری کنن و اون شرکت هم به ما api بده و فقط چک کنیم ..

لینک ارسال

تمام راه هایی که بچه ها گفتن . فقط برای گول زدن کاربر هستش . وگرنه کاربرد واقعی نداره . در واقع داره گول می زنه و دروغ میگه در حالی که وظیفش عمل کردنه . خیلی ها هم ایده هایی رو دادن و خیلی ها هم ایده دوستان رو مسخره و کلان تکذیب کردن

این طور چیرا کلان تقصیر توسعه دهنده نیست به نظر من آقای زبیدی زاده دورست فرمودن و این فکرا رو باید مارکت انجام بده و api ها رو دراختیار قرار بده نه اینکه توسعه دهنده باید حالا براش فکر بکنه . مثل ایده ی جالبه مایکت . مای گرانتی فک کنم گذاشته 

خیلی هم خوبه . در کل .... فک کنم این بحث تموم در هر صورت میشه دور زد تا اینکه خوده مارکت یه کاری بکنه

موفق باشید

لینک ارسال

آره

منم تست کردم

جواب داد!!

هورررا!!(خیلی هیجان زده شدم!)

جواب داد!!!

پکیج نیم چند تا از اپ هایی که از طریق بازار نصب شده بود رو دادم، دقیقا پکیج نیم بازار رو برگردوند!

هم روی دستگاه روت شده تست کردم :)

هم روی دستگاه روت نشده

روی هردو جواب داد

حله!

نکته: روی مایکت جواب نمیده و نال برمیگردونه که میشه به مایکت اطلاع داد تا تغییرات ایجاد کنن تا بتونیم با اونا هم اینکارو انجام بدیم

ایران اپس رو تست نکردم

نکته 2: اگر برنامه ای از طریق زاپیا، تلگرام و... نصب شده باشه و از طریق بازار آپدیت بشه، مقدار رو نال برمیگردونه که خب خود بازار جلوی همچین امری رو میگیره و مشکلی از این لحاظ نیست!

من تست کردم هم رو پکیج موبوگرام هم زاپیا، هر دوتا قبول نمیکنه.

کدامو ببینین شاید مشکل داشته باشه:

public boolean isInstalledByMarket(String myPackage, String marketPackage){

String installer = getPackageManager().getInstallerPackageName(myPackage);
        return installer != null && installer.equals(marketPackage);

}
    @Override
    protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) {
        super.onCreate(savedInstanceState);
        setContentView(R.layout.activity_main);

FontsOverride.setDefaultFont(this, "MONOSPACE", "iransans.ttf");

if (isInstalledByMarket("ir.khormaloo.ars","com.dewmobile.kuaiye.play")){

Toast.makeText(MainActivity.this, "خوش آمدید", Toast.LENGTH_SHORT).show();

} else {

Toast.makeText(MainActivity.this, "لطفا برنامه را از طریق مارکت ها تهیه و نصب کنید !", Toast.LENGTH_SHORT).show();
            MainActivity.this.finish();

}
لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام!

آخر این موضوع به نتیجه رسید؟؟؟

این کد اکیه یا نه؟؟؟

public boolean isInstalledByMarket(String myPackage, String marketPackage){

String installer = getPackageManager().getInstallerPackageName(myPackage);
        return installer != null && installer.equals(marketPackage);

}

رو چند درصد گوشیا کار میکنه؟؟؟  استفاده کنیم یا نه؟؟؟ 30تاپیک خوندم در باره این موضوع آخرشم به این تاپیک که مرجع بود رسیدم که اینجا هم به نتیجه نرسیده بودن!

لینک ارسال

لطف کنید اگه به نتیجه رسیده بگید و اگر نرسیده هم بگید، الان برنامم کامله و لنگ انتشار، فقط کافیه این کد رو بزارم یا بیخیال شم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...