رفتن به مطلب
  • 0

مشکل کامپایل کردن در بیسیک4 اندروید

aliariyaee

سوال

با سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران عزیز سایت...

ببخشید من موقع کامپایل کردن در بیسیک4 اندروید این ارور واسم میاد. لطفا راهنمایی کنید. 

با تشکر

Captutttttttre.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

شما باید JDK  رو دانلود کنید و نصب کنید و در قسمت Configure Path  فایل javac.exe  رو به برنامه بدید.

JDK  رو نسبت به نسخه ویندوزتون که 64 یا 32 هستش باید دانلود کنید.

این تاپیک هارو ببینید »

https://answercenter.ir/topic/4583-گام-اولتوضیحات-و-معرفی-تاپیک-هانصب-b4a-و-ابزار-های-لازم/

https://answercenter.ir/topic/4-آموزش-گام-به-گام-نصب-و-راه-اندازی-basic4android/

https://answercenter.ir/topic/11-دانلود-فیلم-آموزشی-نصب-basic4android-به-زبان-پارسی/

لینک ارسال

داداش تمام کارهایی که لازمه و گفته شده رو من انجام دادم. ولی بازم ارور میده. ولی این توضیحاتی که تو اون تاپیک گفتین رو متوجه نشدم میشه یکم در موردشون توضیح بدین ؟

منظورم اینا هست :

tools :
این رو توجه کنین و یادتون نره چون در غیر این صورت با خطا مواجه میشید. باید حتما 1 بار این فایل رو اجرا کنید:
فایل adb پیوست شده را دانلود و چهار فایل adb.exe و adb.bat و AdbWinApi.dll و zipalign.exe را درون پوشه tools بریزید
( بعد از اتمام کار و راه اندازی کامل Basic4Android لازم است قبل از اجرای Run AVD Manager فایل adb.bat را یک بار اجرا کنید )

در قسمت Additional Libraries باید آدرس فایل Library موجود در مسیر نصب Basic4Android را بدهید مثلا:
D:\Program Files (x86)\Anywhere Software\Basic4android\Libraries

سپس OK کنید.

مرحله آخر:
از منو Tools گذینه Run AVD Manager را انتخاب کنید تا باز شود.
چون بار اول است باید یک AVD بسازیم . بر روی گذینه Create کلیک کنید.
AVD Name: Android-14
Device: 3.2" HVGA silder (ADP1) (320×480: ,dpi
Target: Android4.0- API Level 14
CPU/ABI: ARM (armeabi-v7a
Hardware Keyboard present را تیک بزنید تا فعال شود.
Skin: Skin with dynamic hardware controls
SD Card: Size 500 MiB
سایر تنظیمات را دست نزدید.

لینک ارسال

خب ببینید الان مشکل شما مربوط میشه به اینکه شما jdk رو به برنامه معرفی نکردید، javac  این فایل کامپایلر جاوا هستش که باید به بیسیک جهت کامپایل معرفی بشه.

شما باید توی هر مسیری که jdk  رو نصب کردید برید و فایل javac.exe  رو پیدا کنید و داخل کادر اول مربوط به پنجره Configure Path  قرار بدید.

لینک ارسال

داداش این چیزی رو که میگی من یه بار انجام دادم ولی بازم یکبار دیگه انجام دادم ولی این دفعه ارورش یه جور دیگه شد میشه راهنمایی کنی لطفا.

یه عکس دیگه هم واسه مراحلی که انجام دادم میفرستم تا باورت شه که درست پیش رفتم.

Captreeeeeooure.jpg

Ca7777sssure.jpg

لینک ارسال

شما اگ کانفیگ کردین و بازم مشکل داره باید Java_Home رو تعریف کنید توی سیستمتون ک اموزشش رو سرچ کنید توی اینترنت هستش :)

لینک ارسال

مشکل از نسخه JDK هستش.نسخه بروز رو استفاده کنید.

لینک ارسال

سلام.

داداش آخرین ورژنی که اومده بود رو دانلود کردم و نصب کردم.

بزار دارم اسکایپ دانلود میکنم و نصب میکنم. بعد میام اونجا بهت پیام میدم بی زحمت بیا تو سیستمم با اسکایپ یا تیم وییر ببین مشکل از کجاست.:fekr:

مرسی.

لینک ارسال

میگم من الان اسکایپم روی سیستم فعال کردم ولی داداش مجید میخام پیام بهت بدم چرا ارسال نمیشه ؟ مگه رایگان نیست ؟:unknown:

اگه میدونستم ارسال پیام و عکس و غیره تو اسکایپ رایگان نیست اصلا نصب نمیکردم. پشیمون شدم.:gerye:

اسکایپ من : aliariyaee_ad

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...