رفتن به مطلب

ویژه: کتابخانه جامع PersianFastNetwork

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

در 51 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

خیر متد خاصی نداره. همه ی خطاها با رویداد onError به برنامه پاس داده میشه و در ضمن ورودی متد WithTimeOut زمان به ثانیه هست. روی مقدار مناسب تنظیم کنید.

ممنون ، ناچارم تایم اوت رو کمتر از 10 ثانیه بگیرم چون به غیر از اینترنت سیم کارت ، در 20 درصد مواقع درخواست ارسال شده بدون پاسخ میمونه. دلیلش رو هم نمیدونم.

پس درخواست قبلی رو باید لغو کنم و دوباره درخواست بفرستم. درسته ؟

کد زیر برای تشخیص تایم اوت ، لغو درخواستی که تایم اوت شده صحیح است ؟

Private Sub fastnetwork_onError(Error As ResponseError , Tag As String)
	If Error.ErrorMsage.Contains("connect timed out") Then
		FastNetwork.shutDown 		'لغو درخواستی که تایم اوت شد

'ارسال مجدد درخواست
		FastNetwork.BuildGetQuery(server&"GetMainData.php?cat=" & category & "&limit=" & limit & "&rnd=" & DateTime.Now , category).executRequest
	End If
End Sub

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 512
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت همه انسورسنتریهای عزیز. ************************************************************************************************************************************************ نسخه 6.6

مشکل این تاپیکم با این کتابخونه حل میشع ؟؟    و اینکه من الان برنامم خیلی بزرگ شده شاید کلی جاها از httputils استفاده کردم برای ارتباط با سرورم . اگه این کتابخونه کامل کار میده.. چیکار کنم

امکانات این کتابخونه خیلی بیشتر از اون چیزی هست که شما نیاز دارین عزیز. شما همه کارهایی که لازم دارین رو به با خیال راحت میتونین انجام بدین و از جمله اون یه آپلودر مطمئن رو دارین که میتونید فایله

تصاویر ارسال شده

در 3 ساعت قبل، fun_code گفته است :

ممنون ، ناچارم تایم اوت رو کمتر از 10 ثانیه بگیرم چون به غیر از اینترنت سیم کارت ، در 20 درصد مواقع درخواست ارسال شده بدون پاسخ میمونه. دلیلش رو هم نمیدونم.

پس درخواست قبلی رو باید لغو کنم و دوباره درخواست بفرستم. درسته ؟

کد زیر برای تشخیص تایم اوت ، لغو درخواستی که تایم اوت شده صحیح است ؟

تا جایی که میتونید دستور shutDown رو استفاده نکنید مگر موقع خروج از برنامه. برای ارسال مجدد نیازی به shutDown نیست عزیز. شما کوئریتونو بسازید و پارامترهای لازمو بهش بدید هر وقت نیاز داشتید دستور executRequest رو صدا بزنید نیازی نیست دوباره از نو کوئری بسازید. در ضمن حواستون باشه تو حلقه بینهایت نیفته برنامتون. چک کنید بیشتر از چند بار درخواست تکرار نشه.

در 4 ساعت قبل، میلاد گفته است :

انشالا اگه تونستیم اضافه میکنیم. دنلودر استفاده شده خودش پیچیده هست و نیاز به کار داره اضافه کردن چیزای جدد. در ضمن یه لینک هم برای تست بدیدن بی زحمت

لینک ارسال

در 19 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دستور executRequest رو صدا بزنید نیازی نیست دوباره از نو کوئری بسازید. در ضمن حواستون باشه تو حلقه بینهایت نیفته برنامتون. چک کنید بیشتر از چند بار درخواست تکرار نشه.

چون از یک متغیر برای چند لینک متفاوت استفاده کردم ، پس با توجه به مقدار tag باید مجددا پارامتر و لینک رو ست کنم.

آیا زمانی که برای یک درخواست تایم اوت رخ میده ، اون درخواست بطور خودکار کنسل میشه ؟

چون دستوری برای لغو درخواست ارسال شده ندیدم.

لینک ارسال

سلام

بنده سوالام و مشکلات رو در رابطه با هر کتابخانه خریداری شده در تاپیک مربوطه اش مطرح میکنم.

دوست داشتید پاسخ بدید و نداشتید هم شاید دوست دیگری پاسخ دادن. البته اصلاحات جزئی کتابخانه که در زمان ساخت به چشمتون نیومده فقط کار خودتونه .

در نسخه جدید که تغییرات زیادی داشته متد setResponseOnlyFromNetwork  چطور استفاده می شود ؟

لینک ارسال

در در 10 مرداد 1398 در 20:55، محمدرضا شاهپیری گفته است :

تا جایی که میتونید دستور shutDown رو استفاده نکنید مگر موقع خروج از برنامه. برای ارسال مجدد نیازی به shutDown نیست عزیز. شما کوئریتونو بسازید و پارامترهای لازمو بهش بدید هر وقت نیاز داشتید دستور executRequest رو صدا بزنید نیازی نیست دوباره از نو کوئری بسازید. در ضمن حواستون باشه تو حلقه بینهایت نیفته برنامتون. چک کنید بیشتر از چند بار درخواست تکرار نشه.

انشالا اگه تونستیم اضافه میکنیم. دنلودر استفاده شده خودش پیچیده هست و نیاز به کار داره اضافه کردن چیزای جدد. در ضمن یه لینک هم برای تست بدیدن بی زحمت

Link img

اگ یه وقت تصویر فعال نبود / تلگرام پی ام بدید 

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، fun_code گفته است :

در نسخه جدید که تغییرات زیادی داشته متد setResponseOnlyFromNetwork  چطور استفاده می شود ؟

من هرچی میگردم تو کتابخونه این متدو پیدا نمیکنم.تو کدام کلاس هست این متد؟ 

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

من هرچی میگردم تو کتابخونه این متدو پیدا نمیکنم.تو کدام کلاس هست این متد؟ 

لینک اشتراک پست مربوطه...

صفحه دوم همین تاپیک در پاسخ به یکی کاربر  amir386 چنین پاسخی دادین.

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، fun_code گفته است :

این متد برای نسخه های قبل بوده دوست عزیز. کارش این بوده که برای دانلود کش رو درنظر نمیگرفته و هربار دانلود میکردی بدون توجه به اینکه قبلا دانلود شده یا نه دانلود میکرد فایل رو. تو نسخه جدید هم این مورد لحاظ شده که توی آموزش کار با دانلودر تو پست اول هست

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

باسلام و احترام خدمت جناب شاهپیری عزیز

این کتابخانه تقریبا جزو معدود کتابخانه هایی است که برای من بسیار کاربردی است و از استفاده آن لذت می برم ، بسیار حرفه ای می باشد.

آقای شاهپیری من هر چه کار کردم یا سمپل هاتون را بررسی کردم نتوانستم کامل و درست از "دانلود فایل" کتابخانه استفاده کنم.

لطفا یه سمپل کد بسیار ساده برای دانلود فایل بزارید بدون کلاس یا هر چیزی دیگه . لطفا کدها خط به خط پشت سر هم و واضح باشد.

باتشکر

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، smr گفته است :

باسلام و احترام خدمت جناب شاهپیری عزیز

این کتابخانه تقریبا جزو معدود کتابخانه هایی است که برای من بسیار کاربردی است و از استفاده آن لذت می برم ، بسیار حرفه ای می باشد.

آقای شاهپیری من هر چه کار کردم یا سمپل هاتون را بررسی کردم نتوانستم کامل و درست از "دانلود فایل" کتابخانه استفاده کنم.

لطفا یه سمپل کد بسیار ساده برای دانلود فایل بزارید بدون کلاس یا هر چیزی دیگه . لطفا کدها خط به خط پشت سر هم و واضح باشد.

باتشکر

آموزش کار با دانلودر جدید به طور کامل تو این لینک هست. آموزش رو ببینید و بنا به نیاز خودتون ازش استفاده کنید. فرقی نمیکنه ما تو کلاس گفتیم و راه اصولیش هم همینه. شما میتونید کدهای کلاس رو تو اکتیویتی بزارید

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام

Public Sub Uploadwithphp(m As Map)
    Log(m.Get("image"))
    Dim json As JSONGenerator

json.Initialize(m)
    Log(json.ToString)
    Starter.FastNet.initialize("FastNet")
    Starter.FastNet.BuildUploadQuery("http://digital-farm.ir/VafaApp/php/uploader.php","pic").addMultipartFile("image",m.Get("image")).addMultipartParameter("dt",json.ToString).startUpload

End Sub

Sub FastNet_onUploadError(Error As ResponseError , Tag As String)
    Log(Tag)
    Log(Error.ErrorMsage)
End Sub
Sub FastNet_onUploadProgress(uploaded As Long,total As Long , Tag As String)
    Log(uploaded)
    Log(total)
End Sub
Sub FastNet_onUploadSucsess(response As String  , Tag As String)
    Log(response)
End Sub

متاسفانه هیچ چیزی لاگ نمیشه
مشکل کجاست؟

لینک ارسال

در 29 دقیقه قبل، qmars گفته است :

سلام

متاسفانه هیچ چیزی لاگ نمیشه
مشکل کجاست؟

سلام. لطفا آموزش و سورس آپلود رو حتما ببینید و طبق اون پیش برید. ممکنه مشکل از هر جایی باشه.

لینک ارسال

طبق آموزش پیش رفتم 
لینک فایل آپلودر رو با مرورگر باز میکنم میشکلی و نیست و پاسخ میده
با گوشی تست میکنم و هر سه رویداد رو لاگ میکنم
اگر خطا داشته باشه حداقل باید ارور رو لاگ کنه دیگه
هدر خاصی نباید ارسال بشه؟
مجوز دسترستی خاصی نباید از منیفست اضافه بشه؟

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، qmars گفته است :

طبق آموزش پیش رفتم 
لینک فایل آپلودر رو با مرورگر باز میکنم میشکلی و نیست و پاسخ میده
با گوشی تست میکنم و هر سه رویداد رو لاگ میکنم
اگر خطا داشته باشه حداقل باید ارور رو لاگ کنه دیگه
هدر خاصی نباید ارسال بشه؟
مجوز دسترستی خاصی نباید از منیفست اضافه بشه؟

متاسفانه من دسترسی به سیستم ندارم الان. سورس طبق آخرین نسخه بازنویسی شده لینک رو با لینک خودتون جایگزین کنید فقط. دقیقا همون رو تست کنید اگه مشکل برطرف نشد سورستون رو خصوصی بفرستید آخر شب بررسی میکنم و راهنماییهای لازم رو انجام میدیم

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

سلام و وقت بخیر

من یه کتابخونه ای خریداری کردم ک اول با کتابخونه PersianJson تداخل داشت ک اون اقا برام درستش کردن ولی الان همون کتابخونه با PersianFastNetwork تداخل داره

اونم بخاطر استفاده شدن OkHttp3

اون اقا نتونست درستش کنه

شما میتونید کمکم کنید تا تداخل این 2 تا کتابخونه رو از بین ببرم؟

** مشکلم حل شد؛ گزینه حذف پست رو پیدا نکردم **

لینک ارسال

سلام

من برای این لینک:

https://api.opencagedata.com/geocode/v1/json?key=API_KEY&q=35.84091434113259+50.96591748297214&pretty=1&no_annotations=1

این کد رو نوشتم:

Dim per As PersianFastNetwork
    per.initialize("per")
    Dim getquery As GetRequest= per.BuildGetQuery("https://api.opencagedata.com/geocode/v1/json?","gettag")
    getquery.addHeader ("key", "API_KEY")
    getquery.addHeader ("q", Position.Target.Latitude & "+" & Position.Target.Longitude)
    getquery.addHeader ("pretty", "1")
    getquery.addHeader ("no_annotations", "1")
    getquery.executRequest

ولی ارور میده

** (API_KEY رو دارم) **

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، mrnazari گفته است :

سلام

من برای این لینک:

https://api.opencagedata.com/geocode/v1/json?key=API_KEY&q=35.84091434113259+50.96591748297214&pretty=1&no_annotations=1

این کد رو نوشتم:

ولی ارور میده

** (API_KEY رو دارم) **

سلام. لطفا کدهاتون رو توی تگ کد قرار بدین از این به بعد.

کدهاتونو من تست کردم هیچ مشکلی نداره. شما اومدین و متغیرهای key و q و بقیه رو توی هدر فرستادین در صورتی که باید به عنوان پارامتر بفرستین به صورت زیر کدهاتونو تغییر بدین البته من مقادیر رو ثابت نوشتم شما با متغیرهای خودتون جایگزین کنید در ضمن به جای + هم باید کاما (,) بزارید

Dim persianfastnet As PersianFastNetwork
Dim getquery As GetRequest

getquery= persianfastnet.BuildGetQuery("https://api.opencagedata.com/geocode/v1/json","gettag")
getquery.addParametrs ("key", "0361ced2474b4fe8bebcfeb8eb6894ad")
getquery.addParametrs ("q","35.84091434113259,50.96591748297214")
getquery.addParametrs ("pretty", "1")
getquery.addParametrs("language","fa")
getquery.addParametrs ("no_annotations", "1")
getquery.executRequest

Private Sub prf_onSucsess(Result As String  , Tag As String)
	Log("OK: "&Result)
End Sub
Private Sub prf_onError(Error As ResponseError , Tag As String)
	Log("ERR: "&Error.ErrorBody)
End Sub

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام خسته نباشید

من این کتابخونه رو خریدم ولی تو بیسیک وقتی طبق فیلم آموزشتون پیش میرم زیر کدهام خط قرمز میکشه  و میگه :

object refrence not set to an instance of of an object

missing parametr

این کدهامه طبق آمزوش

prcl.Builder("prcl").NormalRecycler.BALayout.ListView.RecyclerView.withCustomDividier.Build
    Activity.AddView(prcl,0,0,100%x,100%y)
    pfn.initialize("pfn").build

ممنون میشم راهنمایی کنید برام قابل استفاده بشن

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، hamedafrough گفته است :

سلام. تابع withCustomDividier ورودی میخواد که بهش ندادین دوست عزیز. یا حذفش کنید یا ورودی لازم رو بدید یا اینکه از دستور withDefaultDividier استفاده کنید

لینک ارسال

در 21 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام. تابع withCustomDividier ورودی میخواد که بهش ندادین دوست عزیز. یا حذفش کنید یا ورودی لازم رو بدید یا اینکه از دستور withDefaultDividier استفاده کنید

سلام
ممنونم داداش
لطف کردی
من چون خودم بلد نیستم مو به مو با فیلم پیش میرم
جسارتا بخوام مقدار بدم چطوریه؟
حذفش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
میخوام با این روش یه لیست درست کنم که داده هامو از دیتابیس انلاین بخونه و ارسال هم بکنه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...