رفتن به مطلب

****ویژه*** کتابخانه PersianRecyclerView

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

در 12 ساعت قبل، qmars گفته است :

نسخه جدید رو دریافت کنید. این مورد اصلاح شده

مشکل از لیوتتون بود عزیز. اسپینر گذاشتین توی لیوت و چون به صورت پیش فرض برای همه ی ویوها کلیک تعریف میشه واسه همین خطا میگیره. چون واسه اسپینر نمیشه کلیک تعریف کرد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 135
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

*************نسخه جدید کتابخانه منتشر شد. لطفا به تاپیک زیر مراجعه شود************  

سلام خسته نباشی محمدرضای عزیز. ما خوشحال میشیم بتونیم محصولاتی رو ارائه بدیم که کاربران بتونن از حداکثر قدرت اون بسته استفاده کنن. البته هیچ کدوم از ما این انتظار رو نداشتیم که شرکت مای

از شما دوست عزیز و همچنین دوستی که نقد کردن کتابخونه رو تشکر میکنیم و از همه دوستان تقاضا میشه که اگر نقدی دارن ( به شرط سازنده بودن نه به نیت تخریب ) استقبال کامل میشه. همونطوری که بقیه کتابخونه های

سلام

اگه بخوام لایوت خود بیسیک رو لود کنم که داخلش پنل + دو سه تا باتن+یک ایمیج ویو که تصاویر رو از نت بگیره بکار رفته،امکان داره بعد از لود کردن چند آیتم برنامه هنگ و کرش ویا ... بکنه؟

تو محصولات مشابه شبیه آریا لیست ویو هم گفتم هنگ نمیکنه اما حدودا 150 آیتم لود کرد هنگ کرد متاسفانه!

ممنون میشم جواب بدید

لینک ارسال

هنگ که نمیکنه عزیز. ریسایکلر اسمش هم روشه. به صورت بازیافت شونده آیتمها لود میشه. شما همیشه اون آیتمهاییی که تو صفحه نمایش میبینید رو توی حافظه دارید که نهایتا ده بیستا میشه. ولی توصیه اکید اینه که از لیوت xml استفاده کنید و در صورتی که از لیوت بیسیک استفاده کردید حتما لود لیمیت داشته باشید

لینک ارسال

خیر متاسفانه. حالت تایم لاین رو میخواستم خیلی وقت پیش اضافه کنم. ولی خب پیچیدگی زیادی داشت و فرصت هم محدود. توی آپدیتهای آینده اگه فرصت بشه اضافه میشه انشالا.

لینک ارسال

سلام 
جناب شاهپیری متدی برای جستجو در این کتابخانه در نظر گرفته نشده؟

لینک ارسال

در 22 ساعت قبل، arastooms گفته است :

عزیز جستجو بر اساس دیتابیس و آداپتری که شما به ریسایکلر میدین هست. و هیچ تفاوتی با حالت معمول نداره. شما باید آیتمها رو بعد از سرچ بهش بدین.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام

از آخرین ورژن دارم استفاده میکنم برای ریمو کردن از لیست به مشکل برخوردم در واقع در کد زیر بجای size هر عددی قرار میدم کاری که باید انجام بده رو انجام نمیده!

adpter1.notifyItemRemove(position as Int,size as Int)

لینک ارسال

در در 1396/12/08, 16:45:33، milad19 گفته است :

سلام

از آخرین ورژن دارم استفاده میکنم برای ریمو کردن از لیست به مشکل برخوردم در واقع در کد زیر بجای size هر عددی قرار میدم کاری که باید انجام بده رو انجام نمیده!

آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟

سازنده و مدیرای گرامی کجایید؟؟؟

لینک ارسال

سلام دوستان من قصد خرید این کتابخانه رو دارم فقط میخواستم بدونم به جای itemها میشه عکس گذاشت منظورم پیش نمایش قسمت ۸ هست و بقیه که مثل اون هستن و بعد این که این که از کتابخانه میشه هم برای برنامه های افلاین استفاده کرد و هم برای آنلاین 

ممنونم 

لینک ارسال

سلام علیکم

ریسایکلر ویو دارای لیوت اختصاصی هست و بله قابلیت افزودن تصویر وهرچیز دیگری را داراست 

بله هم آنلاین وهم آفلاین قابلیت استفاده داره .نمونه آنلاینشو هم توی همین پست قبلا قرار داده ام .

لینک ارسال

سلام 

آموزش این قسمت ها رو بدون xmlدارین؟

من با xmlیکم مشکل دارم لطفا یکی راهنمایی کنه خیلی به هم ریختم=|

حداقل برای قسمت سوم 

ممنون

لینک ارسال

سلام 

اقا یکی برای قسمت ۳ آموزش بدون xmlبزاره

من برا این پول دادم ولی هنوز هیچ کاری نکردم

ممنون 

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام دو سوال خیلی مهم دارم

1-چطور میشه بدون layout b4a با استفاده از کد نویسی یک PersianRecyclerView   رو در اکتیویتی addviewکنم و در آن ایتم بریزم .

PersianRecyclerView.initialize("pr",Panel1) باید چطور باشه.

------------------------------------

2-من می خوام برای این ابزار لیمیت بزارم مثلا 10 تا 10 تا به پایان اسکرول رسید اضافه شه و یا کار خاصی رو انجام بده (این برای سرعتش نیست میدونم که بدون لیمیت میشه چنیدن هزار ایتم بدون کرش لود کرد من برای کار خاصی نیاز به لیمیت این ابزار دارم ممنون از شما )

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
در در 1396/12/08, 16:45:33، milad19 گفته است :

سلام

دوست عزیز شما اول باید آیتم رو از لیست حذف کنید بعد notifyItemRemove رو صدا بزنید

لینک ارسال

در در 1396/12/21, 14:35:53، Panahi گفته است :

سلام 

اقا یکی برای قسمت ۳ آموزش بدون xmlبزاره

من برا این پول دادم ولی هنوز هیچ کاری نکردم

ممنون 

دوست عزیز وقتی کتابخونه بر پایه xml هست چجوری باید بدون xml ما آموزش بدیم. توی توضیحات ابتدایی هم گفته شده که از لیوت بیسیک خیلی کم استفاده شده و کل کتابخونه بر اساس لیوت xml هست. قبل از خرید حتما دقت داشته باشن دوستان که به مشکل نخورن. کار با xml خیلی سادس. تو آموزشها هم به اندازه کافی توضیح داده شده.

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

دوستان این کتابخانه staggered gridview داره ؟ برای ساخت ویوهای چند ستونی

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...