رفتن به مطلب

کتابخانه PersianRecyclerView ***(نسخه جدید)***

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام. عزیز برای کلیک روی آیتمهای ریسایکلر باید ایونت زیر رو اضافه کنید به پروژه. اینها همه تو اموزشها گفته شده. لطفا اول داکیومنت و آموزشها رو ببینید بعد توی پروژه از ریسایکلر استفاده کنید

Private Sub EventName_OnItemClick(ItemTag As Object,viewclicked As Object,position As Int)

End Sub

سلام آقای شاهپیری عزیز 

فکر می کنم شما منظور منو درست متوجه نشدید

من آموزش هاتون رو نگاه کردم ولی داخل آموزش ها کلیک بر روی یک آیتم بوده مثل اینکه به جای لیست ویو از ریسایکلر ویو استفاده شده باشه

screenshot-2020-08-25_04_04_11_834.png.62d26e7e85ba01c48ff78b8fcf17d7d4.png

شما به عکس توجه کنید این برنامه ی منه

حالا من میخوام مثلا روی دکمه ی قلبه کلیک کنم باید چه کار کنم که ساب مربوط به خودش فراخوانی بشه؟

این OnItemClick من حتی اگر روی نوشته هم کلیک کنم ساب فراخوانی میشه ولی من میخوام هر دکمه یه کار خاصی انجام بده با دستور ایف هم هر چی فکر کردم نفهمیدم چجوری بزارم

در هر صورت ممنون از کتابخانه ی خوبتون و پاسخگوییتون :53::53::53::53::53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 612
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

***************نسخه 4.6 اضافه شد************** ویژگی اضافه شده تو این نسخه ریپل افکت هست که دوستان درخواست داده بودند.  سورس و کتابخونه رو میتونید از پنل دریافت کنید. پیشنمایش.  

سلام خدمت آقای شاهپیری عزیز  واقعا دست مریزاد.ممنون، خیلی کار باهاش راحت وساده شده وپیچیدگی سابق رو نداره . اما شاید یک چیزی که کاربران خصوصا کاربران مبتدی براشون سخت باشه کار با کدهای Xml و

ممنون از کتابخانه خوبتون

تصاویر ارسال شده

در 53 دقیقه قبل، Mthzf1384 گفته است :

سلام آقای شاهپیری عزیز 

فکر می کنم شما منظور منو درست متوجه نشدید

من آموزش هاتون رو نگاه کردم ولی داخل آموزش ها کلیک بر روی یک آیتم بوده مثل اینکه به جای لیست ویو از ریسایکلر ویو استفاده شده باشه

screenshot-2020-08-25_04_04_11_834.png.62d26e7e85ba01c48ff78b8fcf17d7d4.png

شما به عکس توجه کنید این برنامه ی منه

حالا من میخوام مثلا روی دکمه ی قلبه کلیک کنم باید چه کار کنم که ساب مربوط به خودش فراخوانی بشه؟

این OnItemClick من حتی اگر روی نوشته هم کلیک کنم ساب فراخوانی میشه ولی من میخوام هر دکمه یه کار خاصی انجام بده با دستور ایف هم هر چی فکر کردم نفهمیدم چجوری بزارم

در هر صورت ممنون از کتابخانه ی خوبتون و پاسخگوییتون :53::53::53::53::53:

ممنون مشکل حل شد

لینک ارسال

سلام 

من از DiscreteScrollView استفاده میکنم می خواهم بین پنل ها پنل تبلیغ اضافه کنم از notifyItemInserted و notifyItemAdded استفاده کردم فقط ساب onBindViewHolder عمل میکنه و ویویی نمیتوانم اد کنم

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، kalaleh گفته است :

سلام 

من از DiscreteScrollView استفاده میکنم می خواهم بین پنل ها پنل تبلیغ اضافه کنم از notifyItemInserted و notifyItemAdded استفاده کردم فقط ساب onBindViewHolder عمل میکنه و ویویی نمیتوانم اد کنم

شما اول باید ایتم رو به لیست اداپتر اضافه کنید بعد notify کنید

لینک ارسال

در در 6 شهریور 1399 در 23:29، محمدرضا شاهپیری گفته است :

شما اول باید ایتم رو به لیست اداپتر اضافه کنید بعد notify کنید

به این صورت نوشتم ولی باز هم فقط ساب onBindViewHolder عمل میکنه

int_posi=position+1
l.InsertAt(int_posi,"itemadded")
pr.AdapterPosition=int_posi
pr.notifyItemInserted(int_posi)

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، kalaleh گفته است :

به این صورت نوشتم ولی باز هم فقط ساب onBindViewHolder عمل میکنه

عزیز شما یه آیتم میخواین به ریسایکلر اضافه کنید به موارد زیر حتما دقت کنید

1- به هیچ وجه توی متدهای onCreateViewHolder و  onBindViewHolder نباید این کار رو انجام بدین.

2- حتما پوزیشنی که توی لیست اضافه کردین و پوزیشنی که توی notifyItemAdded صدا زدین یکی باشه

3- دقت کنید که دستور اضافه کردن ایتم به صورت زیر باشه.

lis.InsertAt(position,itemw)
Pr.notifyItemAdded(position)

در ضمن نسخه جدید یعنی 5 رو دانلود کنید چون DiscreteScrollView آپدیت شده. و اینکه کاری هم نداشته باشین که چه متدهایی اجرا میشه لزوما نیاز نیست توی هر تکرار متدهای  onCreateViewHolder و  onBindViewHolder اجرا بشه ریسایکلر مکانیزم مخصوص خودشو واسه ساختن و بایند کردن ایتما داره

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام آقای شاهپیری من قبلا کتابخونه تون رو خریدم . الان میخوام نسخه جدید رو بگیرم باز میره توی صفحه پرداخت .

نام کاربری mahfelsoft

ایمیل : [email protected]

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، mahfelsoft گفته است :

سلام آقای شاهپیری من قبلا کتابخونه تون رو خریدم . الان میخوام نسخه جدید رو بگیرم باز میره توی صفحه پرداخت .

نام کاربری mahfelsoft

ایمیل : [email protected]

سلام خدمت شما دوست گرامی.

عزیز محصول یکیه. از مدیریت خرید میتونید دریافت کنید. نیازی نیست دوباره بخرید.

لینک ارسال

آقای شاهپیری نسخه جدید رو گرفتم . من فقط یه کاری رو میخوام انجام بدم . میخوام یه هر کدوم از آیتم هام مثل منوی درختی باشن یعنی زیرمجموعه داشته باشن و قابلیت سرچ  . همین . دقیقا بهم بگید کدوم آموزشتون رو ببینم . چون میخوام زود انجام بدم میپرسم

مثلا مثل شکل زیر . ( البته میخوام شکل ظاهریش رو خودم طراحی کنم برای هر کدوم از آیتم ها. و روی هر کدوم هم که کلیک بشه مطلبش رو نمایش بده در صفحه دیگه )

ولی فقط یک نکته نمیخوام زیر مجموعه ها تا زمانی که روی دسته شون کلیک نشده نمایش داده بشن . یعنی مثلا وقتی طرف روی دسته صبحانه زد بعد زیر مجموعه هاش به صورت کشویی نمایش داده بشن)

صبحانه

آش

نان

تخم مرغ

نهار

برنج

خورش

شام

ماهی

لینک ارسال

ببخشید من یه مشکل اساسی دارم . هر سورسی از شما رو باز میکنم به این ارور بر میخورم 

image.png.d2169f1b4d9587444f6662b350de4c38.png

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، mahfelsoft گفته است :

ببخشید من یه مشکل اساسی دارم . هر سورسی از شما رو باز میکنم به این ارور بر میخورم 

دوست عزیز این کتابخونه نزدیک به ده ساعت آموزش تصویری داره. به این سرعت که نمیتونید روش مسلط بشید باید تمرین کنید.

این کتابخونه با پکیجهای androidx نوشته شده. حتما باید sdk تون رو به androidx ارتقا بدین. توی پست اول اموزش راه اندازیش هست. لطفا آموزشا رو ببینید.

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز این کتابخونه نزدیک به ده ساعت آموزش تصویری داره. به این سرعت که نمیتونید روش مسلط بشید باید تمرین کنید.

این کتابخونه با پکیجهای androidx نوشته شده. حتما باید sdk تون رو به androidx ارتقا بدین. توی پست اول اموزش راه اندازیش هست. لطفا آموزشا رو ببینید.

مشکل maven رو حل کردم . الان ارور دیگه ای دارم . لطف کنید راهنمای کنید image.png.427221bc11f6ee2932a64e11286705cc.png

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، mahfelsoft گفته است :

مشکل maven رو حل کردم . الان ارور دیگه ای دارم . لطف کنید راهنمای کنید 

فایل item_vertical.xml رو باز کنید و مقادر app:srcCompat رو به android:src تغییر بدین

لینک ارسال

در 18 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

فایل item_vertical.xml رو باز کنید و مقادر app:srcCompat رو به android:src تغییر بدین

آیا در این کتابخانه میشه منوی درختواره ای هم درست کرد ؟ مثل همون شکلی که توی دو تا پیام قبلیم گفتم

لینک ارسال

سلام خدمت آقای شاهپیری بزرگوار

آقای شاهپیری عزیز من یه کتاب نوشتم که می‌خوام آخرین مشاهده داشته باشه چجوری پوزیشن آخرین آیتمی رو که کاربر  دیده ذخیره کنم

با تشکر :53::53::53:

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، Mthzf1384 گفته است :

سلام خدمت آقای شاهپیری بزرگوار

آقای شاهپیری عزیز من یه کتاب نوشتم که می‌خوام آخرین مشاهده داشته باشه چجوری پوزیشن آخرین آیتمی رو که کاربر  دیده ذخیره کنم

با تشکر :53::53::53:

خب این که ساده اس. وقتی دارین اسکرول میکنید متد onBindViewHolder اجرا میشه که همون سطر مورد نظر هست. تو این متد پوزیشن رو توی حافظه ذخیره کنید.توی ورود بعدی از دستور     (PrRecyclerLayout.smoothscrollToPosition(position استفاده کنید

لینک ارسال

در در 29 شهریور 1399 در 08:20، محمدرضا شاهپیری گفته است :

خب این که ساده اس. وقتی دارین اسکرول میکنید متد onBindViewHolder اجرا میشه که همون سطر مورد نظر هست. تو این متد پوزیشن رو توی حافظه ذخیره کنید.توی ورود بعدی از دستور     (PrRecyclerLayout.smoothscrollToPosition(position استفاده کنید

خیلی ممنون :53::53::53::53:

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام توی اندروید ایکس به این مشکل خوردم

java.lang.NoClassDefFoundError: Failed resolution of: Lcom/persian/recycler/libs/treerecyclerview/BaseTreeAdapter;
	at java.lang.Class.classForName(Native Method)
	at java.lang.Class.forName(Unknown Source:6)
	at java.lang.Class.forName(Unknown Source:9)
	at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.getCorrectClassName(Shell.java:624)
	at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.createObject(Shell.java:611)
	at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEventImpl(Shell.java:366)
	at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEvent(Shell.java:255)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
	at anywheresoftware.b4a.ShellBA.raiseEvent2(ShellBA.java:144)
	at b4a.example.showtime.initializeGlobals(showtime.java:327)
	at b4a.example.showtime.afterFirstLayout(showtime.java:102)
	at b4a.example.showtime.access$000(showtime.java:17)
	at b4a.example.showtime$WaitForLayout.run(showtime.java:83)
	at android.os.Handler.handleCallback(Unknown Source:2)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:4)
	at android.os.Looper.loop(Unknown Source:242)
	at android.app.ActivityThread.main(Unknown Source:98)
	at com.android.internal.os.RuntimeInit$MethodAndArgsCaller.run(Unknown Source:11)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(Unknown Source:275)
Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: com.persian.recycler.libs.treerecyclerview.BaseTreeAdapter
	... 20 more

و این  تکه کد بنده

prv.Builder("prv").NormalRecycler.BALayout.RecyclerView.withDefaultDividier(prv.Oriantation_Vertical).Build
prv.PersianRefreshLayout.setProgressViewEndTarget(True,90).setColorSchemeColors(Array As Int(Colors.Red))
prv.ShowRecycler

نسخه 5 کتابخونه

کامپایلر اندروید 30

جتیفایر هم زدم

لینک ارسال

سلام وقت بخیر

نسخه آخر کتابخونه رو اضافه کردم به لایبری هام خطا میده به نسخه آخر متنش:

Error occurred on line: 48 (M_Main)
java.lang.RuntimeException: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'boolean java.lang.Boolean.booleanValue()' on a null object reference
	at anywheresoftware.b4a.keywords.LayoutBuilder.loadLayout(LayoutBuilder.java:170)
	at anywheresoftware.b4a.objects.ActivityWrapper.LoadLayout(ActivityWrapper.java:209)
	at ir.aghamostafa.programingcenter.m_main._activity_create(m_main.java:417)
	at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.runMethod(Shell.java:732)
	at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEventImpl(Shell.java:351)
	at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEvent(Shell.java:255)
	at anywheresoftware.b4a.ShellBA.raiseEvent2(ShellBA.java:144)
	at ir.aghamostafa.programingcenter.m_main.afterFirstLayout(m_main.java:105)
	at ir.aghamostafa.programingcenter.m_main.access$000(m_main.java:17)
	at ir.aghamostafa.programingcenter.m_main$WaitForLayout.run(m_main.java:83)
	at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:742)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:95)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java:157)
	at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5601)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:774)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:652)
Caused by: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'boolean java.lang.Boolean.booleanValue()' on a null object reference
	at com.persian.recycler.core.RecyclerLayout.DesignerCreateView(RecyclerLayout.java:364)
	at anywheresoftware.b4a.objects.CustomViewWrapper.AfterDesignerScript(CustomViewWrapper.java:70)
	at anywheresoftware.b4a.keywords.LayoutBuilder.loadLayout(LayoutBuilder.java:162)
	... 18 more

تا قبل آپدیت درست کار میکرد کلین پراجکت و ... هم کردم اما درست نشد مجبور شدم کتاب خونه رو برگردونم به نسخه قبلیش.

لطفا این مورد رو پیگیری کنید. و اینکه تغییرات اخیر این کتابخونه در نسخه 5 چی هست؟

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، programingcenter97. گفته است :

سلام وقت بخیر

نسخه آخر کتابخونه رو اضافه کردم به لایبری هام خطا میده به نسخه آخر متنش:

تا قبل آپدیت درست کار میکرد کلین پراجکت و ... هم کردم اما درست نشد مجبور شدم کتاب خونه رو برگردونم به نسخه قبلیش.

لطفا این مورد رو پیگیری کنید. و اینکه تغییرات اخیر این کتابخونه در نسخه 5 چی هست؟

سلام و درود. مشکل رفع شد.نسخه آخر رو مجددا دریافت کنید.

نسخه 5 تغییر خاصی نداشته.فقط یه سری باگها و بهبودهای داخلی صورت گرفته

در در 10 مهر 1399 در 09:05، mehran3d گفته است :

سلام توی اندروید ایکس به این مشکل خوردم

و این  تکه کد بنده

نسخه 5 کتابخونه

کامپایلر اندروید 30

جتیفایر هم زدم

سلام خدمت شما. دوست عزیز ملزومات اندروید x صرفا جتیفای نیست. باید هم sdk رو به روز کرده باشین و هم sdk نسخه اندروید x باشه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...