رفتن به مطلب

آموزش تصویری ساخت تایتل بار دستی برای برنامه

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان.

اینم آموزش ساخت یه تایتل دستی و استفاده نکردن از تایتل پیشفرض خود برنامه که میدونم خیلی سادست اما برای دوستان تازه کار میتونه خوب باشه.

آموزش حدود 6دقیقه هست که میتونید از آپارات به صورت آنلاین ببینید و یا همونجا دانلودش کنید.

اگه آموزشش بد بود ببخشید :roomNemishe:

توی آموزش اینو ساختیم:

sc.png

مشاهده آنلاین در آپارات+دانلود

دانلود فایل زیپ فیلم کم حجم تر

دانلود سورس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون آقای نیکروان 

من همیشه از آموزشهای پایه وساده استقبال می کنم

من خودم که تازه کارم فکر می کردم که ساخت تایتل دستی کارخیلی عجیب غریبی هست ...

بازم ممنون

لینک ارسال

• 9 ماه بعد...

سلام

من از روش شما استفاده کردم؛ سورس رو هم دیدم، اما تاتیل بار کشیده نشون داده می شه در بعضی دیوایس ها! و در بعضی ها هم خوبه.

مشکل چیست؟ از دیزاینر اسکریپت هست؟

اگر اره باید از چه کدی استفاده کنم؟!

لینک ارسال

این به کارت میاد 

مشخص میکنه صفجه نمایش تبلته یا گوشی و برا اساس اون لایوت مربوطه رو نمایش میده 

تو همه جا کاربرد داره

اگر تو برنامه های حرفه ای دیده باشی مثلا تو گوشی باتن رو نشون میده ولی تو تبلت علاوه بر نمایش باتن یه  آیکون تیک هم هست 

اصل طراحی هم همینه که برای سایز های مختلف باید جداگانه طراحی بشه 

لینک ارسال

سلام

من از روش شما استفاده کردم؛ سورس رو هم دیدم، اما تاتیل بار کشیده نشون داده می شه در بعضی دیوایس ها! و در بعضی ها هم خوبه.

مشکل چیست؟ از دیزاینر اسکریپت هست؟

اگر اره باید از چه کدی استفاده کنم؟!

اگ اشتباه نکنم کتابخونه ناین پچ برای اینکاره

لینک ارسال

بسیار سپاس از آموزش ولی ب نظرم اگه اکشن بار با فتوشاپ در اندازه دقیق زده بشه و تو بیسیک پیاده بشه نتیجه بهتری داره

لینک ارسال

بسیار سپاس از آموزش ولی ب نظرم اگه اکشن بار با فتوشاپ در اندازه دقیق زده بشه و تو بیسیک پیاده بشه نتیجه بهتری داره

اکشن بار پیش فرض خود اندورید هست و خود اندورید به اپ اضافش میکنه اون تولبار هست که اندازه ی دقیقش هم بدون اپ بار و تب   داخل کدها واستون میگذارم

If ActivitySize >6.5 Then 
	 toolbar.SetTopAndBottom(0,64dip)
Else
 		If  Portrait  Then 
			 toolbar.SetTopAndBottom(0,56dip)
 		Else
 			toolbar.SetTopAndBottom(0,48dip)
		End If
End If
لینک ارسال

اکشن بار پیش فرض خود اندورید هست و خود اندورید به اپ اضافش میکنه اون تولبار هست که اندازه ی دقیقش هم بدون اپ بار و تب   داخل کدها واستون میگذارم

If ActivitySize >6.5 Then 
	 toolbar.SetTopAndBottom(0,64dip)
Else
 		If  Portrait  Then 
			 toolbar.SetTopAndBottom(0,56dip)
 		Else
 			toolbar.SetTopAndBottom(0,48dip)
		End If
End If

من فک کنم با فتوشاپ اگه بزنیم فارغ از این ک اندازه صفحه چقده یا اصن دیوایس تبلته یا گوشی رو همشون یکی اجرا  میشه مثلن (فقد با SetLeft&Right)

http://answercenter.ir/topic/12435-سورس-طراحی-صفحه-زیبا-ببینید-زیباس/

این سورس منو ببینید اکشن بارو (حالا کاری ب اسمش ندارم خلاصه بحث سر دستی زدنشه) با فتوشاپ تو ی سایز نسبتا خوب زدم جوری ک رو صفحه نمایشا با رزولیشن بالا هم خیلی بی کیفیت نشه (البته اگه از ناین پچ استفاده بشه این داسانا نیس)

لینک ارسال

من فک کنم با فتوشاپ اگه بزنیم فارغ از این ک اندازه صفحه چقده یا اصن دیوایس تبلته یا گوشی رو همشون یکی اجرا  میشه مثلن (فقد با SetLeft&Right)

http://answercenter.ir/topic/12435-سورس-طراحی-صفحه-زیبا-ببینید-زیباس/

این سورس منو ببینید اکشن بارو (حالا کاری ب اسمش ندارم خلاصه بحث سر دستی زدنشه) با فتوشاپ تو ی سایز نسبتا خوب زدم جوری ک رو صفحه نمایشا با رزولیشن بالا هم خیلی بی کیفیت نشه (البته اگه از ناین پچ استفاده بشه این داسانا نیس)

لازم به این کار نیست داداش . در طراحی متریال و استاندارد گوگل ما هیچ قسمتی از برنامه رو با فتوشاپ نمیزنیم . تولبار یکسری استاندارد ها داره اگر رعایت بشن هیچ مشکلی براش بوجود نمیاد

لینک ارسال

لازم به این کار نیست داداش . در طراحی متریال و استاندارد گوگل ما هیچ قسمتی از برنامه رو با فتوشاپ نمیزنیم . تولبار یکسری استاندارد ها داره اگر رعایت بشن هیچ مشکلی براش بوجود نمیاد

نه برادر من اصن منظورم متریال نیس اصصصصصلن با متریال کار ندارم، متریال جای خودش منظورمم از اکشن بار کلن همون نوار بالاییه خلاصه اسمشو کاری ندارم ک تو متریال اکشن باره تو فلان تایتل باره تو این یکی اینه تو اون اونه، درضمن این استانداردای گوگل و کلن متریال هر جایی بدرد نمیخوره نمیدونم شما چرا همه چیو با استاندارد گوگل میسنجی، دیگه این خدا نیس ک انقد بهش استناد میکنین والا ما ک 4 تا سورس متریال زدیم حجم برنامه ای ک هنوز هیچی روش پیاده نشد N مگ شد خدا داند پروژه تکمیل میشد چ فاجعه ای بود 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...