رفتن به مطلب

لیست ویو قدرتمند و بسیار سریع AriaListView

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم از 5 به قبل نداره ، شما ریسورس ها رو هم باید از همون ورژن قدیمی استفاده کنید ، در غیر این صورت اگه باز هم مشکلی بود دیگه ربطی به کتابخونه نداره ، چون توی اون ورژن ها هیچ استفاده ای از cardview و ریسورس هاش نشده

تشکر اقای شاهدی  :give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت دوستان عزیز ، خب کتابخونه توی فروشگاه قرار گرفت و میتونین خیلی راحت کتابخونه+ ریسورس ها + سورس + آموزش تصویری رو از فروشگاه تهیه کنید ،   امکانات کتابخونه هم به این صورته : -

دوست عزیز واسه این کتابخونه واقعا زحمت کشیدم و چند روز تمام وقتم روش بود ، مشابه همین توی سایت مرجع 25 یورو قیمتشه ! ! یعنی حدود 100هزار تومن ، من هنوزم دارم روش دارم میزارم و وقتمو میزارم پاش، همین چ

با سلام ،    ورژن 4 هم آماده شد ، که امکانات زیر به کتابخونه اضافه شده :  - لیوت همراه با باتن اضافه شد در سه حالت راست چین و چپ چین و وسط چین  - مشکل کلیک شدن روی بعضی دیوایس ها هم  کلا برطرف شده

تصاویر ارسال شده

اقای شاهدی لطفا ی آموزشم بزارین برای ذخیره عکسای دانلود شده...pls...

لینک ارسال

استاد شاهدی شما درباره ساب لیمت دادن توضیحات دادید( لینک ) ولی بازم بلد نشدم ازش استفاده کنم 

اگر براتون مقدوره یه ویدیوی کوچک براش بسازید 

لینک ارسال

سلام

من یه لایوت کارد ساختم ولی موقع ران این ارورو میده

Untitled.png 

لینک ارسال

سلام

من یه لایوت کارد ساختم ولی موقع ران این ارورو میده

Untitled.png 

این مشکل ادپتر دیتابیس با کارد ویو ، توی ورژن بعد رفع میشه ،

آیتم هارو از دیتابیس جدا بگیرید و از ادپتر معمولی استفاده کنید توی اون مشکلی نداره 

لینک ارسال

سلام خدمت استاد شاهدی .من اپ اسلام تولز رو دارم و لیست ویو افکت ریپل رو داره و من روی گوشیم که اندروید4.4داره اجرا میکنم.حالا سوالم اینه که از کتابخونه شما استفاده کرده یا خیر؟دقیق افکت ریپل که شما توی فیلم نمایش دادید رو داره.دوستان میتونن برنامه رو ازبازار دان کنن و ببینن

لینک ارسال

سلام خدمت استاد شاهدی .من اپ اسلام تولز رو دارم و لیست ویو افکت ریپل رو داره و من روی گوشیم که اندروید4.4داره اجرا میکنم.حالا سوالم اینه که از کتابخونه شما استفاده کرده یا خیر؟دقیق افکت ریپل که شما توی فیلم نمایش دادید رو داره.دوستان میتونن برنامه رو ازبازار دان کنن و ببینن

سلام

تا جایی که من اطلاع دارم و استفاده کردم کتابخونه آقای شاهدی حالت ریپلش تو اندروید 5 به بالا جواب میده

شما میتونین مستقیما از کتابخونه RippleEffect استفاده کنین نسخه آپدیت شدش هم به تازگی منتشر شده

لینک ارسال

س دوستان با اریا لیست ویو میشه مولتی پنل رو استفاده کرد 

اخه ی دیتابیس دارم ک 5000 ایتم داره و میخوام بدون افت سرعت لودش رو انجام بده ممنون میشم کمکم کنید

لینک ارسال

خب کتابخونه ریپل افکت همچین افکتی رو که توی آریا لیست و برنامه ای که من اسمشو نداره.

لینک ارسال

س دوستان با اریا لیست ویو میشه مولتی پنل رو استفاده کرد        یعنی چی ؟ فهمیدین چی گفتین؟

اخه ی دیتابیس دارم ک 5000 ایتم داره و میخوام بدون افت سرعت لودش رو انجام بده ممنون میشم کمکم کنید  پنج هزارتا که چیزی نیست تو بگو میلیون

لینک ارسال

دوستان ورژن جدید آماده شده و تا شب به فروشگاه اضافه میشه و دوستای که از قبل خرید کردن میتونین اون رو آپدیت کنن ، 

توی ورژن جدید خیلی راحت متیونین از لیوتی که توی b4a طراحی کردین استفاده کنین بدون هیج تغییری توی سرعت لیست

با این ادپتر هم میتونین هزاران آیتم بدون افت سرعت داشته باشین و از نظر سرعت با بقیه ادپتر ها فرقی نداره

این ادپتر رو میتونین هم توی لیست ویو و هم توی گرید ویو استفاده کنین !

*مشکل کاردویو توی ادپتر دیتابیس هم برطرف شده 

دانلود آموزش تصویری

لینک ارسال

سلام

من چنتا گرید ویو رو با ah viewpager اضافه کردم و بدون هیچ مشکلی نشون میده.مشکلم click رو آیتم هاس نمدونم وقتی یکی بود هیچ مشکلی نداشت ولی وقتی چنتا گرید ویو استفاده کردم  دیگ کلا کلیک روشون نمیش...

دوستان لطفا کمک کنن.واقعا گیرم :sorry: 

لینک ارسال

سلام.اقا این چه گالری ویویی هست 

50 تا عکس زیر 100کیلوبایت گذاشتم توش اصلان گوشی هنگ کرد خاموش روشن شد

راهی روشی واسه این مشکل نیست یا کتابخونه ای چیزی

من میخوام یه برنامه گالری مانند  درست کنم که اصلا هنگ نکنه

لینک ارسال

از نسخه 5 استفاده من ببین بازم هنگ میکن

لینک ارسال

با سلام ، دوستان ورژن 7.5 کتابخونه اماده شده و به زودی توی فروشگاه قرار میگیره ، 

توی این ورژن میتونین گالری ویو رو شخصی سازی کنید و با b4a خودتون براش لیوت طراحی کنید ، (حتی میتونین لیوت های کامل رو طراحی کنید و به عنوان ویو پیجر استفاده کنید)

کلس Picasso هم اضافه شد و میتونین زمانی که از لیوت خودتون استفاده میکنین ازش استفاده کنین حالا توی گالری ویو و یا لیست ویو ، گرید ویو و یا هرجای دیگه برنامه  از اون استفاده کنین و عکس رو به راحتی از توی گوشی لود و یا عکس ها رو دانلود کنید

دانلود فیلم آموزشی 

لینک ارسال

دوستان ورژن جدید آماده شده و تا شب به فروشگاه اضافه میشه و دوستای که از قبل خرید کردن میتونین اون رو آپدیت کنن ، 

توی ورژن جدید خیلی راحت متیونین از لیوتی که توی b4a طراحی کردین استفاده کنین بدون هیج تغییری توی سرعت لیست

با این ادپتر هم میتونین هزاران آیتم بدون افت سرعت داشته باشین و از نظر سرعت با بقیه ادپتر ها فرقی نداره

این ادپتر رو میتونین هم توی لیست ویو و هم توی گرید ویو استفاده کنین !

*مشکل کاردویو توی ادپتر دیتابیس هم برطرف شده 

دانلود آموزش تصویری

اقای شاهدی ببخشید من ی خرده گیج شدم

یعنی میتونیم لیست ویو رو با کارد ویو استفاده کنم ؟

اخه ریسورس ها مشکل داشت

لینک ارسال

اقای شاهدی ببخشید من ی خرده گیج شدم

یعنی میتونیم لیست ویو رو با کارد ویو استفاده کنم ؟

اخه ریسورس ها مشکل داشت

نه ببینین منظورم استاد شاهدی اینه که شما میتونی یه لایوت طراحی کنی هرچی که لازم داری از باتن و عکس مثل مولتی پنل بذاری داخل لایوت و  بعد میتونی این لایوت رو هم روی لیست ویو پیاده کنی هم روی گرید ویو که تو آپدیت ورژن 7.5 میتوینین این لایوت رو به گالری ویو هم نسبت بدین

لینک ارسال

نه ببینین منظورم استاد شاهدی اینه که شما میتونی یه لایوت طراحی کنی هرچی که لازم داری از باتن و عکس مثل مولتی پنل بذاری داخل لایوت و  بعد میتونی این لایوت رو هم روی لیست ویو پیاده کنی هم روی گرید ویو که تو آپدیت ورژن 7.5 میتوینین این لایوت رو به گالری ویو هم نسبت بدین

اهان 

مرسی

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...