رفتن به مطلب

لیست ویو قدرتمند و بسیار سریع AriaListView

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

ممنون حل شد ولی بازم یک سوال دارم

ساب select چطور استفاده کنم برای هر لیست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت دوستان عزیز ، خب کتابخونه توی فروشگاه قرار گرفت و میتونین خیلی راحت کتابخونه+ ریسورس ها + سورس + آموزش تصویری رو از فروشگاه تهیه کنید ،   امکانات کتابخونه هم به این صورته : -

دوست عزیز واسه این کتابخونه واقعا زحمت کشیدم و چند روز تمام وقتم روش بود ، مشابه همین توی سایت مرجع 25 یورو قیمتشه ! ! یعنی حدود 100هزار تومن ، من هنوزم دارم روش دارم میزارم و وقتمو میزارم پاش، همین چ

با سلام ،    ورژن 4 هم آماده شد ، که امکانات زیر به کتابخونه اضافه شده :  - لیوت همراه با باتن اضافه شد در سه حالت راست چین و چپ چین و وسط چین  - مشکل کلیک شدن روی بعضی دیوایس ها هم  کلا برطرف شده

تصاویر ارسال شده

برای هر لیست منظورتون اینه که چندین اریا لیست ویو دارید؟

مثلا میگم

4 تا اریا لیست ویو

Aria 1 

aria 2

....

اگه اینطوریه باید از اونت نیمشون استفاده کنید

مثلا

dim aria1 , aria2 as arialistView
aria1.initialize("aria1")
aria2.initialize("aria2")

Sub list_select (ParentEventName As String,position As Int)
	If ParentEventName = "aria1" Then
		If position = 0 Then
			StartActivity(sendphoto)
		End If
else if ParentEventName = "aria2" Then
'....'
	End If
End Sub

برای اینکه ایتمای یه اریالیست ویو هم بررسی کنی که پوزیشن داریم دیگه

کلیک روی ایتم اول میشه پوزیشن 0 که تو کد بالا من بهش گفتم اکتیوتی sendphoto رو باز کنه

---------------------------------------------------------------------------------------------

البته شما چون از b4alayout استفاده میکنید ، باید از تگ و سندر استفاده کنید

مثل پایین

Sub aria_getview (rowView As Panel,Position As Int)
	Dim p As Panel
	p.Initialize("p")
	p.LoadLayout("mylayout")
	rowView.AddView(p,0,0,100%x,50%y)
	p.Tag = "item" & Position
End Sub

Sub p_Click
	Dim p1 As Panel
	p1 = Sender
	Msgbox(p1.Tag,"clicked")
End Sub
لینک ارسال

سلام و عرض ادب

picaso.InitializeURI("http://s6.uplod.ir/i/00799/alpvia782dt4.jpg").ToTarget("picture")

این ساب رو هم میذارم

Sub picture_OnBitmapLoaded (bitmap As Bitmap , LoadedFrom As Int)

End Sub

وقتی عکس لود میشه روش کلیک میکنم این خطا رو میده

java.lang.Exception: Sub picture_onbitmaploaded signature does not match expected signature.

ممنون میشم راهنمایی نمایید چیکار کنم
لینک ارسال

ممنون از همه دوستان اقا امین خودشون نسخه جدید کتابخونه رو برام فرستادن و مشکل برطرف شد .

لینک ارسال

دوستان من از لایوت برای لیست خودم استفاده میکنم خیلی هم خوب کار میکنه اما اینو برام توی لاگ مینویسه

Panel size is unknown. Layout may not be loaded correctly.

بدون مشکل و کامل دارم استفاده میکنم اما این چی میگه برا خودش؟ پنل هم سایز مشخص داره لایوت هم لود میشه کامل :fekr:

لینک ارسال

دوستان من از لایوت برای لیست خودم استفاده میکنم خیلی هم خوب کار میکنه اما اینو برام توی لاگ مینویسه

Panel size is unknown. Layout may not be loaded correctly.

بدون مشکل و کامل دارم استفاده میکنم اما این چی میگه برا خودش؟ پنل هم سایز مشخص داره لایوت هم لود میشه کامل :fekr:

موردی نداره ، این برای پنلیه که خود آریالیستویو بهتون میده و اول استفاده هیچ سایز و ارتفاعی نداره و بعد از شکل گرفتن هر آیتم ارتفاع مشخص میشه ، این لاگ هیچ موردی نداره و برنامه خیلی روون و خوب عمل میکنه

لینک ارسال

با سلام واحترام خدمت آقای شاهدی،وتشکرازکتابخانه های خوبتان . من تو Arialistview- gallery 8 به مشکل برخودم وکارمولنگ کرده،

1- آنهم اینکه وقتی ازآداپتور  AriaGalleryB4aLayoutAdapter طبق آموزش استفاده می کنم ، توی ساب Sub gallery_getview   مقدار Position  به طور منظم وصحیح بالمس صفحات به سمت چپ وراست تغییر نمی کند وبجای اینکه position یکی یکی کم ویا زیاد بشه ،گاه اصلا تغییرنمی کنه وگاه دوتا دوتا کم وزیادمیشه وبا اینکه صفحات تصویردر گالری به طور صحیح وپشت سرهم ومنظم به سمت چپ وراست تغییرمی کنندولی  position هرصفحه دیگه مقدار ثابتی نداره وگاهی هم وقتی صفحه را به طور ناقص ونیمه به سمت چپ وراست drog drop می کنم که تصویر صفحه نمایشی طبیعتا  تغییر نمی کند ولی به اشتباه ،مقدار  position تغییر پیدامی کند وکم وزیاد می شود! در آداپتورهای دیگه آریالیست ویو این مشکل رو ندارم ولی تو این اداپتور این مشکل هست .ضمنا تو برنامه ام مثل آموزش جلو رفتم وهیچ مقداری به position نداده ام که تغییرش از جانب من باشه وSub gallery_getview  نیزدربرنامه ام فقط مقدار  rowView  ,Position رو تو یه متغییر دیگه قرار میده وبس.ضمنا این خطا در مقدار position روی gallery_imageclicked نیز تاثیرمیذاره ومقدار position اون رو هم اشتباه ومتفاوت میده !مقدارposition برام مهمه ،چون میخوام با کلیک روی هرتصویر،توضیحاتش رو در صفحه ی دیگری باز کندو همینطور میخوام دکمه بزرگنمایی وکوچکنمایی برای تصاویربذارم که بدون position صحیح getview نمیشه!

2-مشکل دومم اینکه وقتی جهت بزرگنمایی یاکوچکنمایی تصویر در آریا گالری مقدار gallery.SetLayout  را توسط کلید زوم  تغییر میدهم وهمه تصاویر گالری بزرگ می شوند بجز تصویری که درصفحه درحال نمایش هست !درست برعکس خواسته ی من که من میخواهم یاهمه تصاویرباهم بزرک وکوچک بشوند ویاحداقل فقط تصویری که درصفحه نمایش فعال است بزرگ یا کوچک بشود ونه صفحات سمت چپ وراست آن !با ImageView1.SetLayout  نیزشبیه همین مشکل مذکور به گونه ای دیگر ایجادشد. لطفا در این زمینه هم راهنمایی ام کنید.

لینک ارسال

بله منم دقیقا همین مشکل رو دارم اول فک میکردم مشکل از کد نویسیه منه ولی وقتی با position  کار کردم دیدم بعضی اوقات اضافه نمیشه و گاهی هم دوتایی میره بالا

لینک ارسال

این مشکل ممکنه از لیوت های بیسیک باشه اگهبه مشکل خوردین از لیوت خود گالری ویو استفاده کنین

لینک ارسال

با کتابخونه جدید AriaGalleryAdapter کار نمیکن و فقط صفحه سفید نشون میده

لینک ارسال

بررسی میکنم اگه مشکلی بود برطرف میکنم آپدیت میدم

لینک ارسال

درود

ادپتر b4aLayout پراپرتی مربوط به انیمیشن رو نداره متاسفانه

لطفا در نسخه بعد لحاظ شود

لینک ارسال

بررسی میکنم اگه مشکلی بود برطرف میکنم آپدیت میدم

از بابت پست پشت سر هم عذر میخوام اما موضوعات هر دو متفاوت هست

بنده هم مثل دوستمون همین مشکل رو دارم، یعنی تغییر نامنظم position در ایونت getview (rowView As Panel,Position As Int  اما بنده از AriaAdapterB4aLayout استفاده میکنم نه ادپتر مربوط به گالری

صحیح بودن این خروجی برای این ادپتر کاملا حیاتی هست لطفا زودتر پیگیری کنید که سخت درگیر این مشکلیم

ممنون

لینک ارسال

مشکل توی B4a لیوت ممکنه پا برجا بمونه چون کد ها موردی نداره و مشکل از لیوت های بیسیکه ، ولی ادپتر گالری اصلی رو باگ هاشو برطرف کردم ، منتظرم اقای ایزدی برگردن و بزاریم فروشگاه

لینک ارسال

سلام 

اگر ممکن نسخه جدید رو بزارین ممنون میشم

خیلی گیرشم

لینک ارسال

سلام، نیاز به گرید ویو با چندین ستون دارم، ایا کتابخونه فوق جوابگوی کارم هست؟

لینک ارسال

سلام، نیاز به گرید ویو با چندین ستون دارم، ایا کتابخونه فوق جوابگوی کارم هست؟

سلام

بله با این کتابخونه متیونین گرید ویو هم بسازین

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...