رفتن به مطلب

کتابخانه درون پرداخت بازار

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

شما توی هر اکتیویتی که میخواید پرداخت انجام بشه پرداخت رو initialize کنید مانند مثال که اقای امین شاهدی قرار دادن پیش برید یاد میگیرید

این رو میدونم. منظورم اینه که اگه تو یه اکتیویتی نیازی به عملیات پرداخت نباشه ولی قبل پرداخت قفل بوده هم باید initialize کنم یا نه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 97
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

به نام خدا         کتابخونه درون پرداخت بازار داخل فروشگاه قرار گرفت           همه شما با کاربرد این کتابخانه آشنایی دارید و فکر نکنم توضیحات زیادی ر

سلام خسته نباشی امین جان    کتابخانشو ظاهرا هنوز توی فروشگاه قرار ندادن ولی در کل خدا قوت پهلوون  

ممنون امین عزیز دو هفته ی میخواستم برم بگیرم ولی منتظر موندم از انجمن خودمون بگیرمش انشالله همیشه موفق باشی

نه نیازی نیست فقط توهمون اکتیویتی که عملیات پرداخت وجود داره اینیشیلایز کنید

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

با سلام

دوست عزیز بنده قصد خرید این کتابخانه رو دارم

فقط سوالی دارم که خوشحال میشم چواب بدید

شما در فیلم آموزش  اون قسمتی رو که باید مشخص بشه آیا کاربر خرید رو انجام داده و یا خیر به خوبی توضیح دادید ولی فقط یک سوال واقعا برام مهمه

زمانی که اینترنت نباشه و کاربر بخواد بصورت آفلاین برنامه رو اجرا کنه با توجه به اینکه خرید برنامه رو انجام داده باشه ، باید به چه صورتی عمل کرد ؟

آیا باید زمانی که فرایند خرید رو انجام میده ، مقداری رو در دیتابیس (برنامه من دیتابیس نداره !) و یا فایلی یا جایی ذخیره کنم و وجود و یا مقدار اون متغیر رو چک کنم ؟

لطفا در این مورد راهنمایی کنید چون بسیار به این مورد نیاز دارم .

با تشکر

لینک ارسال

سلام آخرین ورژن این کتاب خونه چند هست و آیا آموزش طبق آخرین نسخه هست؟
یعنی همین که در فیلم هست دقیقا استفاده شده؟
در آموزش ورژن 1.10هست اگر اشتباه نکنم

لینک ارسال

این کتابخونه کلا یه ورژنه که کامله و آموزش ها هم طبق همین کتابخونس

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز بنده قصد خرید این کتابخانه رو دارم

فقط سوالی دارم که خوشحال میشم چواب بدید

شما در فیلم آموزش  اون قسمتی رو که باید مشخص بشه آیا کاربر خرید رو انجام داده و یا خیر به خوبی توضیح دادید ولی فقط یک سوال واقعا برام مهمه

زمانی که اینترنت نباشه و کاربر بخواد بصورت آفلاین برنامه رو اجرا کنه با توجه به اینکه خرید برنامه رو انجام داده باشه ، باید به چه صورتی عمل کرد ؟

آیا باید زمانی که فرایند خرید رو انجام میده ، مقداری رو در دیتابیس (برنامه من دیتابیس نداره !) و یا فایلی یا جایی ذخیره کنم و وجود و یا مقدار اون متغیر رو چک کنم ؟

لطفا در این مورد راهنمایی کنید چون بسیار به این مورد نیاز دارم .

با تشکر

این تاپیک، پاسخ شماست:

http://answercenter.ir/topic/8214-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%DB%8C/

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام من مشکل کامپایلر دارم این یعنی چی؟

B4A version: 5.02
Parsing code.    (0.00s)
Compiling code.    (0.04s)
Compiling layouts code.    (0.00s)
Generating R file.    Error
res\values-v19\theme.xml:6: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'android:windowTranslucentNavigation'.
res\values-v19\theme.xml:7: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'android:windowTranslucentStatus'.
res\values-v20\theme.xml:4: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name '@android:style/Theme.Material.Light'.
res\values-v20\theme.xml:6: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'android:windowTranslucentNavigation'.
res\values-v20\theme.xml:7: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'android:windowTranslucentStatus'.
res\values-v20\theme.xml:10: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name '@android:style/Theme.Material.Light.NoActionBar'.
res\values-v20\theme.xml:14: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name '@android:style/Theme.Material.Light.Panel'.

لینک ارسال

دویت عزیز این ارور هیچ ربطی به این کتابخونه و تاپیک نداره , تاپیک جدا بزنید تا همه راحت بتونیم جوابگو باشیم

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

به نام خدا

کتابخونه درون پرداخت بازار داخل فروشگاه قرار گرفت

همه شما با کاربرد این کتابخانه آشنایی دارید و فکر نکنم توضیحات زیادی رو لازم باشه بدم

از طریق این کتابخانه میتونید در برنامه هایی که در بازار انتشار میدید قابلیت درون پرداخت رو قرار بدید

مثال :

یک کتابچه مینویسید که داخل اون 100 مطلب مفید هست

میتونید 20 تا از مطالب رو به صورت رایگان قرار بدید و بعد از اینکه کاربر مبلغی رو پرداخت کرد

به اون 80 مطلب دیگه هم دسترسی داشته باشه

توضیحات مکمل :

کلا سه نوع دانلود رو توی بازار داریم

1- رایگان

2- کاملا پولی

3-  درون پرداخت

دو گزینه اول که معلومه ولی برای گزینه سوم نیاز به لایبری درون پرداخت هست که آموزشش رو هم براتون تهیه کردم که میتونید دانلود کنید

و برای تهیه خود کتابخانه هم از طریق فروشگاه میتوانید اقدام نمایید که با قیمتی خیلی پایین تر از نمونه های مشابه برای شما عزیزان قرار داده شده

کاملا اختصاصی از انجمن تخصصی برنامه نویسی Basic4Android.org

سلام-تشکر ازمطلبون

از چه شبیه سازی استفاده کردین؟؟

ممنون

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

آیا حتماً باید در روید ایجاد اکتیوتی Initialize کنیم

من درون یک دکمه قرار دادم خطا داد این خطاش

java.lang.IllegalStateException: IAB helper is not set up. Can't perform operation: launchPurchaseFlow
لینک ارسال

دوستان من این کتابخونه رو خریدم و تو یه برنامم استفاده کردم ولی وقتی تو برنامه ازش اتفاده میکنم و تو اون گوشی بازار نباشه خطا میده و از برنامه میاد بیرون

راهی نداره که یه کاری کرد وقتی میره تو اون اکتیویتی که پرداخت تو اون اکتیویتیه اگه بازار تو گوشی نباشه یه پیام بده که بازار نصب نیست و از برنامه نیاد بیرون؟

سواله دیگم هم اینه که وقتی خرید انجام میشه و امکانات جدید برای کاربر باز میشه حتما باید دفعه بعد به اینترنت متصل باشه تا بره تو امکانات جدید،میخوام یه کاری بکنم که دیگه بعد از خرید خریدش سیو بشه و دفعه بعد که برنامه رو باز میکنه دیگه نیازی به اینترنت برای بررسی خریده کاربر نباشه

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک ارسال

با کتابخونه aria lib اقای شاهدی میتونید اینکارو بکنید کد زیر میاد چک میکنه که بازار نصب هست یا نه...

Dim aria As AriaLib
If aria.isAppInstalled("com.farsitel.bazaar") = True Then
کد های مورد نظرتون
Else
ToastMessageShow("بازار روی گوشی شما نصب نمی باشد",False)
End If
لینک ارسال

با کتابخونه aria lib اقای شاهدی میتونید اینکارو بکنید کد زیر میاد چک میکنه که بازار نصب هست یا نه...

Dim aria As AriaLib
If aria.isAppInstalled("com.farsitel.bazaar") = True Then
کد های مورد نظرتون
Else
ToastMessageShow("بازار روی گوشی شما نصب نمی باشد",False)
End If

ممنون دوست من این مشکلم حل شد . برای سواله دوم کسی جوابی نداره؟!

لینک ارسال

خب میتونید یه فایل رو زمانی که خرید انجام شد ایجاد کنید...

File.WriteString(File.DirInternal,"kharid.txt","kharid")

بعد بیاید چکش کنید ببینید هست یا نه که اگر بود یعنی خرید انجام شده...

If File.Exists(File.DirInternal,"kharid.txt")=True Then
کد های مورد نظر
	End If
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

سلام یه سوال برای من پیش اومده در باره این کتابخونه 
محبت کنید پاسخ بدید ممنون میشم
توضیح : ما وقتی میایم محصولی رو برای پرداخت درون برنامه تعریف میکنیم و کافه بازار بعد از پرداخت یک توکن به این خرید اختصاص میده که در پنل توسعه دهنده هست و میتونه ببینه 

سوال : آیا از اونطرف میاد همین توکن رو بعد از خرید درون برنامه میاد به برنامه میفرسته ؟؟ اگر بله این کتابخونه میتونه این توکن رو به من بده ؟؟
و اگر خیر چه چیزی توسط این کتابخونه ارسال میشه که ما متوجه میشیم خرید انجام شده

مرسی از استاد عزیزم 
امین شاهدی 

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید

ببخشید اقای شاهدی چجوری میشه توکنی که بعد از خرید به ما برگردونده میشه رو فهمید من متد هارو گشتم ولی چنین چیزی نبود مستندات بازار رو هم که نگاه کردم بعد خرید بعضی از مشخصات رو برمیگردونه که توش توکن هم هست

ممنون میشم یه راهنمایی کنین که چجوری توکن رو بگیریم :53:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...