رفتن به مطلب

آموزش تصویری راه اندازی MSmaterialdrawer راستچین بهمراه ریسورسها

mshafiee110

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

لچه من دقسیقا مشکل دوستمون دارم و فایل هایی هم که اقای شفیعی گفته بودن دان کردم محتویات فایل اولی که کتابخانه هاست ریختم تو پوشه مربوط به کتابخونه هم و فایل ساپورتم از من توی اون دو مسیری که اقای شفیعی گفتن نبود و توی sdk<tools بود و برداشتم پاک کردم ساپورت و فایل دانلودی توی sdk و sdk>tools ریختم (نمی دونم باید جای دیگ ای هم کپی کنم یا نه) ولی دوستان فایل دوم نمی دونم باید کجا بریزم منظورم b4a_appcompat اینو کجا بریزم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 141
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

لچه من دقسیقا مشکل دوستمون دارم و فایل هایی هم که اقای شفیعی گفته بودن دان کردم محتویات فایل اولی که کتابخانه هاست ریختم تو پوشه مربوط به کتابخونه هم و فایل ساپورتم از من توی اون دو مسیری که اقای شفیعی گفتن نبود و توی sdk<tools بود و برداشتم پاک کردم ساپورت و فایل دانلودی توی sdk و sdk>tools ریختم (نمی دونم باید جای دیگ ای هم کپی کنم یا نه) ولی دوستان فایل دوم نمی دونم باید کجا بریزم منظورم b4a_appcompat اینو کجا بریزم؟

شما باید آدرس این ریسورس رو به برنامه معرفی کنین

اگه دقت کنین تو اول برنامه قبل شروع کد نویسی یه سری ریوسرس ها معرفی شده که یکی مربوط به b4a_appcompat هستش

لینک ارسال

شما باید آدرس این ریسورس رو به برنامه معرفی کنین

اگه دقت کنین تو اول برنامه قبل شروع کد نویسی یه سری ریوسرس ها معرفی شده که یکی مربوط به b4a_appcompat هستش

میشه یه اسکرین شات از اون قسمت بدید من منظورتونو متاسفانه نفهمیدم

لینک ارسال

میشه یه اسکرین شات از اون قسمت بدید من منظورتونو متاسفانه نفهمیدم

ببینین شما اول برنامه همچین ریسورس هایی معرفی میکنین به برنامه دیگه درسته

#AdditionalRes: F:\Android\Learn\Material Design\materialdrawerfarsi\materialdrawer\appcompat\res, android.support.v7.appcompat
#AdditionalRes: F:\Android\Learn\Material Design\materialdrawerfarsi\materialdrawer\md-app\res
#AdditionalRes: F:\Android\Learn\Material Design\materialdrawerfarsi\materialdrawer\md-lib\res

فقط با کپی کردن فایل sdk که نمیشه

خب اگه دقت کنین آدرس ریسورس اول ار فایل appcompat بوده

به این مسیر دقت کنین

AdditionalRes: F:\Android\Learn\Material Design\materialdrawerfarsi\materialdrawer\appcompat\res

تو این مسیر اومده آدرس پوشه res رو از فایل appcompat که شما بالا گفتین برداشته و اینجا ادرس دهی کرده

حالا شما کپی کنین بسته به مسیر آدرس اون رو داخل برنامه ادرس دهی کنین

لینک ارسال

یه مرد بگه چظور میشه فونت نوشته های این نوع منو رو عوض کرد و TypeFace مورد نظر خودمون رو ست کرد ؟؟؟

لینک ارسال

یه مرد بگه چظور میشه فونت نوشته های این نوع منو رو عوض کرد و TypeFace مورد نظر خودمون رو ست کرد ؟؟؟

تا جایی ک خبر دارم و تاپیکاش توی انجمن ایجاد شدش

انگاری این امکان رو این کتابخونه نداره 

لینک ارسال

کسی نمیدونه مشکل چی؟

عزیز من شما تو حالت دیباگ برنامه رو اجرا کردی.بزار رو حالت ریلیز
لینک ارسال

تا جایی ک خبر دارم و تاپیکاش توی انجمن ایجاد شدش

انگاری این امکان رو این کتابخونه نداره 

خوب از طریق همون xml هاش نمیشه فونت ست کرد ؟؟

لینک ارسال

ببینین شما اول برنامه همچین ریسورس هایی معرفی میکنین به برنامه دیگه درسته

#AdditionalRes: F:\Android\Learn\Material Design\materialdrawerfarsi\materialdrawer\appcompat\res, android.support.v7.appcompat
#AdditionalRes: F:\Android\Learn\Material Design\materialdrawerfarsi\materialdrawer\md-app\res
#AdditionalRes: F:\Android\Learn\Material Design\materialdrawerfarsi\materialdrawer\md-lib\res

فقط با کپی کردن فایل sdk که نمیشه

خب اگه دقت کنین آدرس ریسورس اول ار فایل appcompat بوده

به این مسیر دقت کنین

AdditionalRes: F:\Android\Learn\Material Design\materialdrawerfarsi\materialdrawer\appcompat\res

تو این مسیر اومده آدرس پوشه res رو از فایل appcompat که شما بالا گفتین برداشته و اینجا ادرس دهی کرده

حالا شما کپی کنین بسته به مسیر آدرس اون رو داخل برنامه ادرس دهی کنین

اقا من شرمندم ولی من از قسمت اول حرفاتونا فهمیدم ولی قسمت دوم نمی دونم درست متوجه شدم یه نه من اون مسیر resواقع در  acppcompat دادم به برنامه اما موقع کامپایل برنامه ارور می ده دوستا عکس پیوستی اگه ممکه ببنید ارورش چیه و چجوری رفعش کنم

post-5202-0-16207800-1466683763_thumb.png

لینک ارسال

اقا من شرمندم ولی من از قسمت اول حرفاتونا فهمیدم ولی قسمت دوم نمی دونم درست متوجه شدم یه نه من اون مسیر resواقع در  acppcompat دادم به برنامه اما موقع کامپایل برنامه ارور می ده دوستا عکس پیوستی اگه ممکه ببنید ارورش چیه و چجوری رفعش کنم

attachicon.gifUntitled.png

طبق عکسی که شما فرستادی آدرس appcompat دوبار داده شده اولی رو حذف کنید.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با توجه به کارهای گفته شده ....من با دقت کارهای گفته شده را انجام دادم....

ولی ارور Maven artifact not found: com.android.support/support-v4

همچنان باقی است.

لینک ارسال

با توجه به کارهای گفته شده ....من با دقت کارهای گفته شده را انجام دادم....

ولی ارور Maven artifact not found: com.android.support/support-v4

همچنان باقی است.

سلام دوست عزیز این ارور ربطی به این اموزش نداره.شما ابتدا متریال رو راه اندازی کنید طبق اموزشهای دیگه.بعدا بیاید سراغ دراور

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...