رفتن به مطلب

سورس اسلاید منو حرفه ای (شبیه سازی شده به متریال)

پژمان نیکروان

ارسال‌های توصیه شده

ممنون از بررسی و پاسختان.

اما الان که کتابخانه جدید رو جایگزین کردن موقع کامپایل این ارور رو میده...!

Cannot find: C:\Program Files (x86)\Anywhere Software\Basic4android\libraries\nineoldandroids-2.4.0.jar

فکر میکنم که چون کتابخانه قبلی به روز شده،بایستی این کتابخانه هم وجود داشته باشه تا کار کنه! البته حدس میزنم!

در ضمن کتابخانه فوق رو هم دارم،اما ارور میده...!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 100
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بفرمایید nineoldandroids-2.4.0    دو تا بود جفتشو کپی کن ببین درست میشه 

لینک ارسال

سلام

نمیدونم چرا وقتی از این سورس استفاده کنم نمیتونم تصویر زمینه یا رنگ واسه صفحه انتخاب کنم فقط سفیده و به هیچ قسمت کد دست نزدم.چی کار کنم درست شه؟

لینک ارسال

سلام

نمیدونم چرا وقتی از این سورس استفاده کنم نمیتونم تصویر زمینه یا رنگ واسه صفحه انتخاب کنم فقط سفیده و به هیچ قسمت کد دست نزدم.چی کار کنم درست شه؟

از چه ورژن AHNavigationDrawer  استفاده میکنید؟ احتمال میدم از این باشه اگر نسخه 1.2 بنده نسخه 1.4 رو توهمین تاپیک گذاشتم و یه کتابخونه دیگه هم

میخاد که تو 3 پست بالاتر گذاشتم اونم دانلود کنید و داخل کتابخانه خودتون

بزارید ببنید باز مشکل هست یا خیر

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام

من تو استفاده از این سورس به مشکل برخوردم

مشکل من اینجاس که میخوام یه عکس واسه اکتیوتی منو بارم ولی وقتی تو دیزاینر سیو میکنم میام بیرون ذخیره نمیشه

اومدم یه امیج ویو 100% گذاشتم اونم ذخیره نشد بعد اومدم تو قسمت کدویسی عکس رو برای ایمیج ویو تعریف کردم البته بعد از کدslide چون وقتی قبل کلمه slide میذارم باز نمیشناسه عکس رو اما وقتی بعدش میذارم خیلییی برنامه سنگین میشه

الان چیکار کنم؟مشکلم کجاس؟

لینک ارسال

سلام

من تو استفاده از این سورس به مشکل برخوردم

مشکل من اینجاس که میخوام یه عکس واسه اکتیوتی منو بارم ولی وقتی تو دیزاینر سیو میکنم میام بیرون ذخیره نمیشه

اومدم یه امیج ویو 100% گذاشتم اونم ذخیره نشد بعد اومدم تو قسمت کدویسی عکس رو برای ایمیج ویو تعریف کردم البته بعد از کدslide چون وقتی قبل کلمه slide میذارم باز نمیشناسه عکس رو اما وقتی بعدش میذارم خیلییی برنامه سنگین میشه

الان چیکار کنم؟مشکلم کجاس؟

سلام

عکس رو میخواین روی کدوم اکتیویتی بذارید؟؟

من متوجه نشدم.

کاری رو که میخواین بکنید رو توضیح بدید یا سورستون رو قرار بدید تا ببینم.

لینک ارسال

سلام

عکس رو میخواین روی کدوم اکتیویتی بذارید؟؟

من متوجه نشدم.

کاری رو که میخواین بکنید رو توضیح بدید یا سورستون رو قرار بدید تا ببینم.

بذارین اینجوری توضیح بدم

من میخوام یه عکس full برای اکتیوتی منو خودم بذارم ولی وقتی قسمت دیزاینر میذارم بعدش ذخیره میکنم سیو نمیشه!!!نمیدونم چرا

7JRnW.png

الان اومدم یه ایمیج ویو گذاشتم 100% باز تو قسمت دیزاینر عکس سیو نشد مجبور شدم تو قسمت کدنویسی بذارمش الان مشکل اینجاس که وقتی قبل کلمه اسلاید میذارم نشون نمیده ولی وقتی بعد slide میذارم برنامه به طرز شدیدی سنگین میشه الان چیکار کنم؟

H0xOJ.png

اگه نتونستم منظورمو برسونم بیشتر توضیح بدم

لینک ارسال

دوست عزیز شما لازم نیست تصویر رو تمام صفحه کنید

فقط برای اکتیویتی بنویس

لینک ارسال

دوست عزیز شما لازم نیست تصویر رو تمام صفحه کنید

فقط برای اکتیویتی بنویس

متوجه نشدم

الان میخوام یه عکس بذارم تو پس زمینه منو چیکار کنم؟

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام درباره ی این سورس سوالی داشتم

اولش خوب نمی دونستم که توش میشه اسکریپت نوشت بعدا فهمیدم که با dip میشه نوشت اومدم با دیپ نوشتم اما روی گوشی های کوچیک افتضاحه

لطفا دوستان راهنمایی کنن

لینک ارسال

سلام درباره ی این سورس سوالی داشتم

اولش خوب نمی دونستم که توش میشه اسکریپت نوشت بعدا فهمیدم که با dip میشه نوشت اومدم با دیپ نوشتم اما روی گوشی های کوچیک افتضاحه

لطفا دوستان راهنمایی کنن

سلام.

آقای بیات نسخه 1.2 یا 1.4 کتابخانه AHNavigationDrawer  رو گذاشتن فکر کنم قابلیت اسکریپت نوشتن طبق درصد رو داره.

لینک ارسال

مممنون اما بر این اساس که اینا کتابخونه نبودن توی پوشه ی بیسیک کپیشون کردم (تو پوشه ی کتابخانه ها کپی نکردم) اما جواب نداد

لینک ارسال

مممنون اما بر این اساس که اینا کتابخونه نبودن توی پوشه ی بیسیک کپیشون کردم (تو پوشه ی کتابخانه ها کپی نکردم) اما جواب نداد

شما سورس هارو دانلود کرده بودید حتما.

این کتابخانه نسخه 1.4 امتحانش کنید.

http://s3.picofile.com/file/8219669492/AHNavigationDrawer1_4.rar.html

لینک ارسال

سلام آقای نیکروان، ممنون از آموزشتون

من یه برنامه دارم که تمام صفحات رو داخل یک اکتیویتی نوشتم. یعنی برای رفتن از یه صفحه به صفحه دیگه، ویوها رو مخفی و نمایان می کنم یا از removeview  استفاده می کنم.

الان اگه بخوام به برنامه م اسلاید منو شما رو اضافه کنم، باید تمام ویوهایی که داخل اکتیویتی اد کرده بودم، الان داخل کانتنت پنل لود کنم؟ یعنی از دستور slidemenu.ContentPanel.AddView استفاده کنم؟!! اگه اینطوری باشه که کار خیلی سخت میشه؟! :S

لینک ارسال

من یه برنامه دارم که تمام صفحات رو داخل یک اکتیویتی نوشتم. یعنی برای رفتن از یه صفحه به صفحه دیگه، ویوها رو مخفی و نمایان می کنم یا از removeview  استفاده می کنم.

الان اگه بخوام به برنامه م اسلاید منو شما رو اضافه کنم، باید تمام ویوهایی که داخل اکتیویتی اد کرده بودم، الان داخل کانتنت پنل لود کنم؟ یعنی از دستور slidemenu.ContentPanel.AddView استفاده کنم؟!! اگه اینطوری باشه که کار خیلی سخت میشه؟! :S

داداش من ببین

مگه شما میخوایی تمام صفحات رو داخل اسلاید ببری؟ :fekr:  به نظر من این کار اصلا جالب نیس :roomNemishe:

لینک ارسال

سلام

بله باید همین کار رو بکنید وگرنه هم میخوره.

اما کارتون اصلا جالب نیست که فقط از یه اکتیویتی استفاده کردین.

لینک ارسال

سلام

بله باید همین کار رو بکنید وگرنه هم میخوره.

اما کارتون اصلا جالب نیست که فقط از یه اکتیویتی استفاده کردین.

دلیل استفاده من از یک اکتیویتی این بود که برنامه من یه هدر داره که توی تمام قسمتها این هدر ثابت می میمونه و توی قسمت پایین برنامه ویوها تغییر می کنه، اگه راه دیگه‌ای وجود داره خوشحال میشم راهنمایی بفرمایید.

ولی به نظرتون باشرایط فعلی برنامه م، مشکلی پیش نمیاد اگه تمام ویوها رو داخل پنل اسلاید منو لود کنم؟

لینک ارسال

دلیل استفاده من از یک اکتیویتی این بود که برنامه من یه هدر داره که توی تمام قسمتها این هدر ثابت می میمونه و توی قسمت پایین برنامه ویوها تغییر می کنه، اگه راه دیگه‌ای وجود داره خوشحال میشم راهنمایی بفرمایید.

ولی به نظرتون باشرایط فعلی برنامه م، مشکلی پیش نمیاد اگه تمام ویوها رو داخل پنل اسلاید منو لود کنم؟

نه مشکلی پیش نمیاد.

اون پنل کار همون اکتیویتی رو واستون انجام میده دیگه.

شما اول میومدید همه ی لایوت های تو اکتیویتی لود میکردید ، حالا همه رو روی پنل لود کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...