رفتن به مطلب

سورس کتاب امام خامنه ای در دفاع مقدس

Farzad Musavi

ارسال‌های توصیه شده

هیچ مشکلی نداره

فقط وقتی اجرا رو گوشی میکنم این ارور رو میده

من مودلاتورم مشکل داره و شبیه ساز نصب نکردم وقتی تو بیسیک ارور نده رو گوشیم تست میکنم تا حالا همه چی اوکی بوده و همه برنامه ها رو رو گوشیم اجرا میکنم با آپلود در share4.ir و دانلود از share4 روی گوشیم

همین مشکلم مونده لطفا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 185
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

عزیز برادر این سورس رو میتونی داخل فروشگاه خریداری کنی اگه قرار بود بزارریم اینجا که داخل فروشگاه نمی گذاشتند اگه نمیتونی پاسخ رو چیزی ننویس با تشکر

سلام مشکل از keystore هستش...امضات رو عوض کن از Tools > Private Sing Key

بلد نیستم چه جوریه ؟من گوشیم به کامپیوتر وصل نیست چون پی سی من با برنامه b4a-bridge برای خروجی و تست وصل نشده و نه بلوتوث داره نه وای فای

فقط تو یه سایت آپلود و دانلود میکنم از کامپیوتر به گوشی

لینک ارسال

بلد نیستم چه جوریه ؟من گوشیم به کامپیوتر وصل نیست چون پی سی من با برنامه b4a-bridge برای خروجی و تست وصل نشده و نه بلوتوث داره نه وای فای

فقط تو یه سایت آپلود و دانلود میکنم از کامپیوتر به گوشی

این دیگه مشکل خودته

خطا میگه یه ادیت تکستی رو اینیشیالیز نکردی تا دیباگ نگیری نمیشه ج داد

لینک ارسال

دوست و کاربر عزیز vokala :

یک بار دیگه باعث بی نظمی و حاشیه سازی در انجمن بشید از انجمن اخراج میشید

این تاپیک ربطی به بی اطلاعی کاربران از تغییر فونت و اندازه و تغییر عکس نداره

امیدوارم دیگه پست های نامربوط توی این تاپیک نبینیم وگرنه شخصا برخورد میکنم !!!

تمام !!!

اما در مورد تو m.izadi :

سعی کن بفهمی چی شده بعد حرف بزنی . ادم سرشو نمی اندازه پایین الکی بدون اینکه بدونه واقعیت چیه قضاوت کنه و حرف بزنه

اینجا اگه انجمنش برا راهنمایی ملته منم راهنمایی خواستم اگه هم برا فروش و تبلیغاته حق با شماست

اما ظاهرا تو انجمن سوال می پرسند و جواب میگیرند نه عقده خالی کردن بعضی از مدیرا را بشنوند

اگه اقای فرزاد موسوی pdf آموزش سورس کتاب اماده امام خامنه ای را کامل و درست می نوشتند منم لزومی با هم صحبتی با شما رو لازم نمی دیدم . در سایت زدین سورس کتاب امام خامنه ای و آموزش

اما اموزش نیست بلکه کل سورس را دوباره تو پی دی اف نوشتین با یه صفحه شرح . این کجاش آموزشه !!!

آموزش اینه که نحوه تغییر عکس . متن . کد . فونت . سایز . دیتا بیس . منو اینا رو بگید

و گرنه کسی که برنامه نویسه عمرا نمیاد سورس از شما بگیره خودش طراحی میکنه . کسی که میاد سورس اماده بگیره بدون برنامه نویس نیست و دنبال نحوه تغییرشه

کاری کنید پول مردم حلالتون باشه

من اینجا تو تاپیک ها دیدم با یکی دیگر از کاربران مراجعه کننده برخورد بد کردین اما طرف کوتاه اومد من کسی نیستم که کوتاه بیام . ما تو دادگستری پیش قضات کم نمیاریم دیگه شما .....

ضمنا برا خودت حکومتی برپا کردی ( اخراج – بن و.... طبل توخالی )

بازم ندیدی که ، پست های نامربوط چی هست

من تو جایی که سوال پرسیدم راجع به سورس کتاب بوده و مرتبط بوده و گرنه یه جا دیگه از سایت یا سایت دیگه سوال می پرسیدم

شخصا !!! من که کسی رو نمی بینم تا صداش بیاد . شاید حس کردی کسی شدی برا خودت !!!!

همه مثل همند همه برابرند.

سنگ بزرگ علامت برنداشتنه

من خودم از این سایت که بعضی از مدیراش ادب و نزاکت بلد نیستن میرم

عارم میاد هم صحبت شما باشم

چیزی که فراونه سایت . اما خواستم کارایی که لازمم بود برام انجام بدین که انجام دادین.

امیدوارم جوابتو داده باشم و سر جات بنشونم

بدرود

لینک ارسال

دوست و کاربر عزیز vokala :

یک بار دیگه باعث بی نظمی و حاشیه سازی در انجمن بشید از انجمن اخراج میشید

این تاپیک ربطی به بی اطلاعی کاربران از تغییر فونت و اندازه و تغییر عکس نداره

امیدوارم دیگه پست های نامربوط توی این تاپیک نبینیم وگرنه شخصا برخورد میکنم !!!

تمام !!!

اما در مورد تو m.izadi :

سعی کن بفهمی چی شده بعد حرف بزنی . ادم سرشو نمی اندازه پایین الکی بدون اینکه بدونه واقعیت چیه قضاوت کنه و حرف بزنه

اینجا اگه انجمنش برا راهنمایی ملته منم راهنمایی خواستم اگه هم برا فروش و تبلیغاته حق با شماست

اما ظاهرا تو انجمن سوال می پرسند و جواب میگیرند نه عقده خالی کردن بعضی از مدیرا را بشنوند

اگه اقای فرزاد موسوی pdf آموزش سورس کتاب اماده امام خامنه ای را کامل و درست می نوشتند منم لزومی با هم صحبتی با شما رو لازم نمی دیدم . در سایت زدین سورس کتاب امام خامنه ای و آموزش

اما اموزش نیست بلکه کل سورس را دوباره تو پی دی اف نوشتین با یه صفحه شرح . این کجاش آموزشه !!!

آموزش اینه که نحوه تغییر عکس . متن . کد . فونت . سایز . دیتا بیس . منو اینا رو بگید

و گرنه کسی که برنامه نویسه عمرا نمیاد سورس از شما بگیره خودش طراحی میکنه . کسی که میاد سورس اماده بگیره بدون برنامه نویس نیست و دنبال نحوه تغییرشه

کاری کنید پول مردم حلالتون باشه

من اینجا تو تاپیک ها دیدم با یکی دیگر از کاربران مراجعه کننده برخورد بد کردین اما طرف کوتاه اومد من کسی نیستم که کوتاه بیام . ما تو دادگستری پیش قضات کم نمیاریم دیگه شما .....

ضمنا برا خودت حکومتی برپا کردی ( اخراج – بن و.... طبل توخالی )

بازم ندیدی که ، پست های نامربوط چی هست

من تو جایی که سوال پرسیدم راجع به سورس کتاب بوده و مرتبط بوده و گرنه یه جا دیگه از سایت یا سایت دیگه سوال می پرسیدم

شخصا !!! من که کسی رو نمی بینم تا صداش بیاد . شاید حس کردی کسی شدی برا خودت !!!!

همه مثل همند همه برابرند.

سنگ بزرگ علامت برنداشتنه

من خودم از این سایت که بعضی از مدیراش ادب و نزاکت بلد نیستن میرم

عارم میاد هم صحبت شما باشم

چیزی که فراونه سایت . اما خواستم کارایی که لازمم بود برام انجام بدین که انجام دادین.

امیدوارم جوابتو داده باشم و سر جات بنشونم

بدرود

دوست عزیز سورس خریدی نه آموزش

آموزش کتاب هم هس شما اونو میخریدی باید

به اندازه کافی هم وقت انجمن رو گرفتی اینجا کسی ملزم به جواب دادن به سوالات نیس و لطفیه که مدیران میکنن

تذکر هم بیشتر از این نمیشه و بن میشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...