رفتن به مطلب

سورس کتاب امام خامنه ای در دفاع مقدس

Farzad Musavi

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

سورس امام خامنه ای ورژن جدید تو قسمت جستجو در متن اشکال دارد و ارور میده اما جستجو در عنوان مشکلی نداره

اررورشم اینه

error occurred
an error has occurred in sub:
android.database.sqlite.sqliteexception:no  such clumn:matn(cod1): ,while compiling:select*from tbl1 where matn  like '%زمان%'continue?

no

لطفا رسیدگی شود

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 185
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

عزیز برادر این سورس رو میتونی داخل فروشگاه خریداری کنی اگه قرار بود بزارریم اینجا که داخل فروشگاه نمی گذاشتند اگه نمیتونی پاسخ رو چیزی ننویس با تشکر

سلام مشکل از keystore هستش...امضات رو عوض کن از Tools > Private Sing Key

با سلام

سورس امام خامنه ای ورژن جدید تو قسمت جستجو در متن اشکال دارد و ارور میده اما جستجو در عنوان مشکلی نداره

اررورشم اینه

error occurred
an error has occurred in sub:
android.database.sqlite.sqliteexception:no  such clumn:matn(cod1): ,while compiling:select*from tbl1 where matn  like '%زمان%'continue?

no

لطفا رسیدگی شود

دوست عزیز شما احتمالا دیتابیس رو تغییر دادید.

این خطا داره میگه فیلدی به اسم matn توی دیتابیس وجود نداره *r24*

لینک ارسال

داداش امتحان کنید سورس کد جدید امام خامنه ای بدون هیچ دستکاری قسمت سرچ در متن ارور میده امتحان کنید تا مطمن بشید

بعد بزارید تا دوباره دانلود کنیم

با تشکر

لینک ارسال

اقای ایزدی قسمت جستجو در متن سورس کد فروشی امام خامنه ای ورژن جدید را امتحان کنید منتظر اصلاح ارور هستیم

من سورس خریداری شده را اجرا کردم تو قسمت جستجو در متن ارور بالا رو میده

لینک ارسال

داداش امتحان کنید سورس کد جدید امام خامنه ای بدون هیچ دستکاری قسمت سرچ در متن ارور میده امتحان کنید تا مطمن بشید

بعد بزارید تا دوباره دانلود کنیم

با تشکر

اقای ایزدی قسمت جستجو در متن سورس کد فروشی امام خامنه ای ورژن جدید را امتحان کنید منتظر اصلاح ارور هستیم

من سورس خریداری شده را اجرا کردم تو قسمت جستجو در متن ارور بالا رو میده

خط 83 کد نویسی تو اکتیویتی acsearch رو حذف کن بجاش این کد رو بزار

Main.cur1= Main.sql1.ExecQuery("SELECT * FROM tbl1 WHERE matn1 LIKE '%" & Ese.Text & "%' or matn2 LIKE '%"& Ese.Text & "%'")

لینک ارسال

دمت گرم داداش . درست شد . اما چون میگن بازار به گرافیک خیلی گیر میده و حساسه روش .لطفا این عکسها را که آپلود کردم نحوه تغییر فونت و رنگ آنها رو بگید

attachment.php?attachmentid=2120&stc=1

فونتش خیلی بزرگه یه کم کوچکتر بشه مثلا نوع فونت . سایز متن. رنگ متن.رنگ پس زمینه

این فونت نمونه است خیلی کوچکه یه کم بزرگ بشه

attachment.php?attachmentid=2121&stc=1

اندازه این فونت هم کوچک بشه چون از دکمه زده بیرون

attachment.php?attachmentid=2122&stc=1

اینجا هم پشت دکمه منو ابی نباشه و قهوه ای باشه یعنی رنگش رو عوض کنم

ممنون از پاسخ تون

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز شما توی فروشگاه قبل خرید فایل apk رو میتونستید دانلود و نصب کنید و ببینید که اگه اون چیزی که مد نظرتون نیست نخرید.

الان که خریدید ما عهده دار این نیستیم که برای شما فونت و رنگو پس زمینه عوض کنیم.

در ضمن وقتی شما نمیتونید یک فونتی رو عوض کنید این تغییرات کوچیک رو انجام بدید بهتر بود همچین سورسی رو خریداری نکنید.

اینا دانش اولیه ی که باید کسب کنید و هیچ ربطی نه به صاحب سورس دارن و نه ما.

لینک ارسال

اقا فرزاد لطفا بگید

1- در عکس اول اندازه فونت بزرگه یعنی نوشته ی

نوع فونت . سایز متن. رنگ متن.رنگ پس زمینه میخوام کمی کوچک تر کنم سایز فونت رو تا تو چشم نزنه

2- جمله این متن نمونه است هم کمی کوچک است یعنی در تمام متن های نرم افزار متن خیلی کوچک می افته می خوام کمی بزرگتر بشه

3- فونت روی دکمه خیلی بزرگ است که از کادر میزنه بیرون میخوام فونت اونم کمی کوچکتر کنم

4- وقتی رو دکمه کلیک میکنی رنگ کمرنگی پشتش میاد میخوام رنگ ابی رو به قهوه ای پر رنگ تغییر بدم تا با بگ گراند بیشتر مچ بشه

لطفا اساتید فن راهنمایی کنند بخصوص استاد برنامه نویسی این سورس عالی اقای فرزاد موسوی و اقای ایزدی مدیر کل سایت

با سپاس

لینک ارسال

اقا مجید اینجا مگه راهنمایی نمیکنید ملت رو !!!!!

اگه بلد نیستی نمیخواد جواب بدید

ادمای باسواد هستند که جواب بدند.این ناراحتی نداره

من کلا چن روز هست باهاش کار کردم راحت هر کاری باهاش کردم اما این چند کار مونده

درخت هر چه پربارتر سر به زیرتر نه دود کردن

فونتش بعضی جاها خیلی بزرگ بعضی جاها خیلی کوچکه اینم ایراد حساب میشه مثلا تو عکس دوم جمله از کادر زده بیرون

این قشنگ نیست

لینک ارسال

مراعات هم چیزه خوبیه!!*r24*

بنده نا بلد و هیچ ادعایی ندارم ولی شمایی که خوب حرف زدنو یاد دارید پس بسم الله ببینم میتونی یه فونت عوض کنی *r24*

شمایی که میگی یکی دو روزه کار کردید و سخت نیست پس بسم الله انجام بدید و از ما نا بلدا نپرسید اقای وکیل *r24*

ماشالله که با سوادم هستین برعکس بنده که بی سوادمو درک پایینی دارم میتونستین در مورد مشکلاتتون یک جستجویی می کردین یا تاپیک میزدین.

واس شمایی که با سوادین و قدرت درک بالایی دارید و خیلی هم قشنگ یاد دارید هندونه زیر بغل ملت بزارید *r24*

دوست من هیچ پاسخی به شما داده نمیشه*r24*

دلیل : با سواد بودن و داشتن درک بالا و بی نیاز بودن از اظهار نظر ما بی سوادا که ادعامون زیاده از دیدگاه شما.*r24*

حالا آقای ایزدی و آقای موسوی میخوان بیان جواب این دوست گرانقدر و عالی رتبه رو بدهند تمام و کمال.*r24*

لینک ارسال

اقا مجید اینجا مگه راهنمایی نمیکنید ملت رو !!!!!

اگه بلد نیستی نمیخواد جواب بدید

ادمای باسواد هستند که جواب بدند.این ناراحتی نداره

من کلا چن روز هست باهاش کار کردم راحت هر کاری باهاش کردم اما این چند کار مونده

درخت هر چه پربارتر سر به زیرتر نه دود کردن

فونتش بعضی جاها خیلی بزرگ بعضی جاها خیلی کوچکه اینم ایراد حساب میشه مثلا تو عکس دوم جمله از کادر زده بیرون

این قشنگ نیست

ببین دوست عزیز همونطور که مجید عزیز گفتن ما نسخه اجرایی رو گذاشتیم تا ایراداتشو ببینین و با دید باز بخرین

الانم اگه سوال دارین بهتره تاپیک بزنین و سوالتونو مطرح کنین

در مورد مدیرای انجمن هم درست حرف بزنید وگرنه بن میشین

اما در مورد سوالاتون که برا بار اول و آخر اینجا جواب میدم

1- در عکس اول اندازه فونت بزرگه یعنی نوشته ی نوع فونت . سایز متن. رنگ متن.رنگ پس زمینه میخوام کمی کوچک تر کنم سایز فونت رو تا تو چشم نزنه

تو اکتیویتی تنظیمات خط 41 تا 57 و 81 تا 99 رو حذف کن و از دیزاینر سایز فونت لیبل های Lnf , lns , lrp و lrf رو تغییر بده به دلخواه

2- جمله این متن نمونه است هم کمی کوچک است یعنی در تمام متن های نرم افزار متن خیلی کوچک می افته می خوام کمی بزرگتر بشه

اگه میخوای پیشفرض فونت بزرگتر شه برو تو پوشه فایل و فایل txtm3.far رو با نوت پد باز کن و مقدار 14 رو به دلخواه تغییر بده بعد اسم فایل رو عوض کن تو کد نویسی هم هرجا اسم txtm3.far استفاده شده تغییر بده به اسمی که عوض کردی(حتما عوض کن اعمال نمیشه وگرنه)

3- فونت روی دکمه خیلی بزرگ است که از کادر میزنه بیرون میخوام فونت اونم کمی کوچکتر کنم

فک کنم منظورت لیست ویو هس که عکسشو گذاشتی با این کد تغییر فونت بده

ListViewData.SingleLineLayout.Label.TextSize=meqdari ke mikhay

اگه هم منظورت دکمه هاس از دیزاینر :|

4- وقتی رو دکمه کلیک میکنی رنگ کمرنگی پشتش میاد میخوام رنگ ابی رو به قهوه ای پر رنگ تغییر بدم تا با بگ گراند بیشتر مچ بشه

از پوشه فایل btnclick1.png رو تغییر بده

یبار دیگه سوال بی مورد بپرسین یا به مدیرا توهین کنید بن میشین

الانم 10 امتیاز منفی بخاطر توهینتون میگیرین

در ضمن مجید آرتا استاد بندس

لینک ارسال

قابل توجه کسایی اینجا سوال می پرسند و مشکل تغییر سایز فونت را در تنظیمات دارند :

در پوشه فایل ، فایل متنی txtm3.far را باز کنند و سطر دوم عدد را کم یا زیاد کنند

ضمنا مجید خطاب من با برنامه نویس و استادان فن بوده نه شما

انجمن جای کل کل شما نیست جای علم آموزیه

لینک ارسال

عقلا ببینند که کی به کی توهین کرده

راهنمایی خواستم نه عقده خالی کردن

ضمنا سوال بی مورد نبود بلکه طراحی سورس در مورد سایز فونت بی مورد بود

به کسی توهین نشده فقط جایگاه طرف و اداب معاشرت گوشزد شده . معنی توهین رو قانون سایت شما نمیگه اینجا رو شما بلد نیستین

فقط سرجا نشاندن و اخطار برای رعایت ادب بوده

نمی خواست جواب بده میتونست سکوت اختیار کنه

دود گر بالا نشیند کسر شان شعله نیست

جای چشم ابرو نگیرد گرچه از او بالاتر است

از پاسخ شما نهایت تشکر را دارم

لینک ارسال

داداش طبق فرمایش شما در مورد سوال یک در تنظیمات خطوط ذکر شده حذف گردید و تغییر سایز در دیزاینر اعمال گردید اما در موقع اجرا روی موبایل این اررور را میدهد

1- در عکس اول اندازه فونت بزرگه یعنی نوشته ی نوع فونت . سایز متن. رنگ متن.رنگ پس زمینه میخوام کمی کوچک تر کنم سایز فونت رو تا تو چشم نزنه

تو اکتیویتی تنظیمات خط 41 تا 57 و 81 تا 99 رو حذف کن و از دیزاینر سایز فونت لیبل های Lnf , lns , lrp و lrf رو تغییر بده به دلخواه

attachment.php?attachmentid=2123&stc=1

به عنوان آخرین سوال پاسخ بفرمایید

با تشکر

لینک ارسال

داداش طبق فرمایش شما در مورد سوال یک در تنظیمات خطوط ذکر شده حذف گردید و تغییر سایز در دیزاینر اعمال گردید اما در موقع اجرا روی موبایل این اررور را میدهد

attachment.php?attachmentid=2123&stc=1

به عنوان آخرین سوال پاسخ بفرمایید

با تشکر

احتمالا قبلا کد نویسی رو تغییر دادی و اون خط ها که گفتم تغییر کردن

این تغییرات رو سورس اصلی انجام بده تست کردم خودم

لینک ارسال

دوست و کاربر عزیز vokala :

یک بار دیگه باعث بی نظمی و حاشیه سازی در انجمن بشید از انجمن اخراج میشید

این تاپیک ربطی به بی اطلاعی کاربران از تغییر فونت و اندازه و تغییر عکس نداره

امیدوارم دیگه پست های نامربوط توی این تاپیک نبینیم وگرنه شخصا برخورد میکنم !!!

تمام !!!

لینک ارسال

اقا فرزاد سورس اولیه رو هم امتحان کردم باز هم همان ارور را میده

من از دیزاینز روی هر قسمت از لیبل های

Lnf , lns , lrp و lrf در قسمت text style سایز رو کم کردم اما باز اررور مونده

لینک ارسال

داداش فرزاد با دیباگ هم تست کردم اصلا اررور نمیده اما وقتی رو گوشی نصب میکنم ارور بالا رو میده ضمنا سورس اصلی و بدون دستکاری رو امتحان کردم همینطوره.ممنون میشم این آخرین سوال منو پاسخ بفرمایید.سپاس

لینک ارسال

داداش فرزاد با دیباگ هم تست کردم اصلا اررور نمیده اما وقتی رو گوشی نصب میکنم ارور بالا رو میده ضمنا سورس اصلی و بدون دستکاری رو امتحان کردم همینطوره.ممنون میشم این آخرین سوال منو پاسخ بفرمایید.سپاس

با دیباگ میری تو تنظیمات مشکلی نداره؟

رو گوشی با دیباگ تست کن

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...