رفتن به مطلب

سورس کتاب امام خامنه ای در دفاع مقدس

Farzad Musavi

ارسال‌های توصیه شده

لیست اررورها

This file is from a newer version and it may run improperly. Please check www.basic4ppc.com for update

An error occurred.error loading module:acfehrest . could not find file 'c:\documents and settings\administrator\local settings\temp\rar$dia0.720\acfehrest.bas'.

An error occurred.error loading module:acsearch . could not find file 'c:\documents and settings\administrator\local settings\temp\rar$dia0.720\acsearch.bas'.

An error occurred.error loading module:tanzimat . could not find file 'c:\documents and settings\administrator\local settings\temp\rar$dia0.720\tanzimat.bas'.

An error occurred.error loading module:txtv . could not find file 'c:\documents and settings\administrator\local settings\temp\rar$dia0.720\txtv.bas'.

An error occurred.error loading module:alaqe . could not find file 'c:\documents and settings\administrator\local settings\temp\rar$dia0.431\alaqe.bas'.

An error occurred.error loading module:com . could not find file 'c:\documents and settings\administrator\local settings\temp\rar$dia0.720\com.bas'.

An error occurred.the system cannot find the file specified

An error occurred.error accessing the following files:c:\documents and settings\administrator\local settings\temp\rar$dia0.720\files\alaqe.bal:unable to find the specified file.

همین ارور اخری برای ax3.jpg-ax4.jpg-ax5.jpg-ax6.jpg-ax7.jpg-ax8.jpg-ax9.jpg-bg.png-book.db-btnclick1.png-btnclick2.png-exit.png-f0.png-f1.png-f1.ttf-f2.ttf-f3.ttf-f4.ttf-f5.ttf-farzad.mehdi-fav.png-kil.jpg-layoutdata.bal-layoutefehrest.bal-lkmqa.txt-- ax1.jpg- ax10.jpg-ax11.jpg-ax2.jpg

سورس رو از حالت فشرده خاج کنید و بعدش سورس رو اجرا کنید *laie*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 185
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

عزیز برادر این سورس رو میتونی داخل فروشگاه خریداری کنی اگه قرار بود بزارریم اینجا که داخل فروشگاه نمی گذاشتند اگه نمیتونی پاسخ رو چیزی ننویس با تشکر

سلام مشکل از keystore هستش...امضات رو عوض کن از Tools > Private Sing Key

ضمن تشکر و قدردانی وافر لازم است به عرض برسانم که تعداد اررورها کم شدند و این تعداد ارور هنوز باقی است .

منتظر مساعدت شما هستم

Parsing code. 0.20

Compiling code. 3.95

Compiling layouts code. 1.92

Generating R file. 0.27

Compiling debugger engine code. Error

Error: Could not create the Java Virtual Machine.

Error: A fatal exception has occurred. Program will exit.

Unrecognized option: -d

This file is from a newer version and it may run improperly. Please check www.basic4ppc.com for update

this module is from a newer version and it may run improperly. Please check www.basic4ppc.com for update

لینک ارسال

ضمن تشکر و قدردانی وافر لازم است به عرض برسانم که تعداد اررورها کم شدند و این تعداد ارور هنوز باقی است .

منتظر مساعدت شما هستم

Parsing code. 0.20

Compiling code. 3.95

Compiling layouts code. 1.92

Generating R file. 0.27

this module is from a newer version and it may run improperly. Please check www.basic4ppc.com for update

خواهش میکنم.

بیسیک4اندروید شما ورژن Trial هست و Crack شده نیست

لطفا طبق آموزش های موجود در انجمن کرک رو انجام بدید *r24*

لینک ارسال

بازم ممنون

طبق فرمایش شما نسخه غیر تریال نصب شد اما یک اررور مانده

و در حال اجرا هم سه ارور

Parsing code. 0.34

Compiling code. 1.86

Compiling layouts code. 0.89

Generating R file. 0.33

لینک ارسال

بازم ممنون

طبق فرمایش شما نسخه غیر تریال نصب شد اما یک اررور مانده

و در حال اجرا هم سه ارور

Parsing code. 0.34

Compiling code. 1.86

Compiling layouts code. 0.89

Generating R file. 0.33

دوست عزیز بنده پیشنهاد میکنم تاپیک آموزش نصب گام به گام و راه اندازی بیسیک4اندروید رو کامل بخونید

شما کلا با مقدمات نصب بیسیک4اندروید آشنایی ندارید *like*

لینک ارسال

لطفا راهنمایی فرمایید

کلا تو درایو فلاش کلیه پوشه ها ایجاد شده و sdk , jdk هم نصب شده

لینک ارسال

لطفا راهنمایی فرمایید

کلا تو درایو فلاش کلیه پوشه ها ایجاد شده و sdk , jdk هم نصب شده

سلام دوست عزیز مشکل از نسخه بیسیک شماست و سوالتونو در تاپیک زیر مطرح کنید

http://answercenter.ir/thread331-34.html#post19984

لینک ارسال

اینجا بگو 100 درضد برات مشکلت را حل می کنن موفق باشی

تاپیک جامع مربوط به مشکلات نصب و راه اندازی b4a

لینک ارسال

پشتیبانی این سایت با آقای ایزدی واقعا عالیه.اصلا فکر نمی کردم اینقدر فعال باشه اما متاسفانه شرح سورس امام خامنه ای جالب نیست و برای مبتدیان کاربرد ندارد

و طرق تغییر عکس و متن مبهم گفته شده . اما سورس جالبه

لینک ارسال

پشتیبانی این سایت با آقای ایزدی واقعا عالیه.اصلا فکر نمی کردم اینقدر فعال باشه اما متاسفانه شرح سورس امام خامنه ای جالب نیست و برای مبتدیان کاربرد ندارد

و طرق تغییر عکس و متن مبهم گفته شده . اما سورس جالبه

تشکر بابت حسن نظر شما

مشکل شما این بود که هنوز حتی یک پروژه Hello World هم ننوشتید و حتی بیسیک رو هم کامل نصب نکردید و سورس کتاب رو تهییه کردید

که خب اسکایپ هم بهتون گفتم اولین نفری هستید که میبینم اینجوری خرید کرده *che?*

حتی کسایی که یکی دو ماه هست بیسیک کار میکنن هم باز توی چند جای سورس لنگ میزنن چه برسه به شما که 0 هستید *fekr*

پیشنهاد من اینه که فیلم ها و تاپیک های آموزشی انجمن رو بخونید و دنبال کنید وگرنه هرچقدر هم که به سوالات شما پاسخ داده بشه باز

به هیچ جایی نمیرسید و سر کوچکترین مباحث گیر میکنید مثل همون samples و build-tools که حتی دو تا فیلم آموزشی فارسی هم

در مورد نصب بیسیک توی انجمن بود ولی شما باز اشتباه رفته بودید *monkey*

کلا نظر بنده اینه که خودتون رو اول تقویت کنید و بعد به سراغ سورس برید وگرنه 100% از برنامه نویسی زده میشید *r24*

لینک ارسال

من نمیخوام برنامه نویس بشوم.فقط این سورس اماده را برای این اخذ نمودم که کتاب حقوقی تهیه کنم . من فقط میخوام متن و عنوان و عکس عوض کنم همین

لینک ارسال

با دیدن تاپیک ها توانستم با نرم افزار ناویکت دیتا بیس را پیدا کنم و شروع به تغییرات میدم مرسی

لینک ارسال

با دیدن تاپیک ها توانستم با نرم افزار ناویکت دیتا بیس را پیدا کنم و شروع به تغییرات میدم مرسی
من نمیخوام برنامه نویس بشوم.فقط این سورس اماده را برای این اخذ نمودم که کتاب حقوقی تهیه کنم . من فقط میخوام متن و عنوان و عکس عوض کنم همین
چطور میشه دیتا بیس را دید تا مطالب داخل آن را تغییر دهم ؟

اولا شما که میخواین کتاب حقوقی بنویسین یبارم قوانین انجمنو میخوندین کاش که انقد اسپم ندین و منتظر جواب باشین ما همیشه اینجا نیستیم که بلافاصله جوابتونو بدیم

دوست عزیز از نظر من شما بجای خرید سورس باید سفارش میدادین یکی براتون کتاب رو بسازه

ولی باز من میگم امیدوارم بتونی عوض کنی

شما باید دیتابیس رو با برنامه نویکد باز کنید

مطابق این آموزش

http://www.aparat.com/v/NjcOB

بعد متن و نام عکس هارو از دیتابیس تغییر بدین

بعد عکس هارو با نام های وارد شده تو پوشه فایلها بریزید

بعد شرط کپی دیتابیس رو بهم بریزین از کد نویسی تا دیتابیس جدید کپی بشه

وسلام

لینک ارسال

با سلام

در سورس امام خامنه ای share وجود ندارد در حالیکه عکس آن در پوشه فایل درج شده . لطفا رسیدگی نمایید

لینک ارسال

با سلام

در سورس امام خامنه ای share وجود ندارد در حالیکه عکس آن در پوشه فایل درج شده . لطفا رسیدگی نمایید

حذف کن عکسشو اگه هم میخوای share بزاری آموزشش زیاده تو انجمن

لینک ارسال

اگر بخوام باتن فهرست و علاقمندی و جستجو و تنظیمات و خروج به هم نزدیکتر باشند چکار باید بکنم ؟

از منوی دیزاینر top را تغییر میدم و در show abstract designer درست در میاید اما در خروجی فرقی نمیکند

لینک ارسال

اگه بخواهم به جای دو منو بودن تک منو باشد یعنی بعد فهرست که عنوان هست با کلیک روی عنوان وارد متن بشه باید کجا رو دستکاری یا حذف کنم

یعنی ت. دیتابیس عنوان و دسته نباشه و مستقیم با کلیک روی عنوان موجود در سورس کد مستقیم از دیتا بیس متن رو لود کنه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...