رفتن به مطلب

سورس کتاب امام خامنه ای در دفاع مقدس

Farzad Musavi

ارسال‌های توصیه شده

شما خودت بلدی خب من بلد نیستم دگ چیکار کنم لازم دارم یه اشاره کوچیک کافیه برام

من خیلی وقت گذاشتم نشد*naa*

چندتا کار میتونی بکنی

میای چند تا مولتی پنا میسازی بعد دیتابیس دو تا فیلد daste1 و daste2 میسازی بعد میای مث کاری که من کردم با شرط دادن میخونیشون

یا اگه مطالبت زیاد نیس میتونی دستی لایوت بسازی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 185
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

عزیز برادر این سورس رو میتونی داخل فروشگاه خریداری کنی اگه قرار بود بزارریم اینجا که داخل فروشگاه نمی گذاشتند اگه نمیتونی پاسخ رو چیزی ننویس با تشکر

سلام مشکل از keystore هستش...امضات رو عوض کن از Tools > Private Sing Key

سلام . خسته نباشید .

یه مشکل خیییلی عجیب ! دقیقا توی خود سورس اصلی ، متن خودمو توی یکی از سلول های ez1 جایگزین میکنم ، بعدش دیگه برنامه ارور میده موقع باز کردن اون قسمت ( اون متن) و از اجرا خارج میشه.خیلی عجیبه! تو شرایط دقیقا برابر ، با متن اصلی درست کار میکنه ، دقیقا توی همون ، تو یه سلول ، متن خودمو میزارم ، دیگه اجرتا نمیشه و به کد لود متن که میرسه ، از برنامه خارح میشه. (رو امولاتوره تست) . هیچ توجیهی نداره. لطفا راهنماییم کنید.

لینک ارسال

سلام . خسته نباشید .

یه مشکل خیییلی عجیب ! دقیقا توی خود سورس اصلی ، متن خودمو توی یکی از سلول های ez1 جایگزین میکنم ، بعدش دیگه برنامه ارور میده موقع باز کردن اون قسمت ( اون متن) و از اجرا خارج میشه.خیلی عجیبه! تو شرایط دقیقا برابر ، با متن اصلی درست کار میکنه ، دقیقا توی همون ، تو یه سلول ، متن خودمو میزارم ، دیگه اجرتا نمیشه و به کد لود متن که میرسه ، از برنامه خارح میشه. (رو امولاتوره تست) . هیچ توجیهی نداره. لطفا راهنماییم کنید.

بخاطر نسخه ی نویکدت هست

یه نسخه دگ نصب کن و دقیق کرکش کن من Navicat Premium رو نصب کردم مشکل فعلا برطرف شده

لینک ارسال

سلام و درود

ببخشید میشه بگین این مشکل از کجاست؟

attachment.php?attachmentid=1647&stc=1

لیست ویو استفاده کردی؟

لینک ارسال

نه والله لیست ویو استفاده نکردم.نمیدونم چرا این ارورو میده

دوست عزیز مگه میبشه الکی خطای ListView رو بده

بدون شک یک قسمت از ListView استفاده کردید حداقل توی کد نویسی *dntknow*

لینک ارسال

بخاطر نسخه ی نویکدت هست

یه نسخه دگ نصب کن و دقیق کرکش کن من Navicat Premium رو نصب کردم مشکل فعلا برطرف شده

ب اتغییر navicate هم درست نشد!

آقای موسوی که این سورس رو فروختی.لطفا پشتیبامیش رو هم بر عهده بگیرید خب!20 تومن الگی دادیم ینی!؟ارور میده .

لینک ارسال

بعضی موقه ها اون ارورو میده بعضی موقه ها نمیده...از چی میتونه باشه این ینی؟

مثلا میری تو برنامه یه باز جستجو میکنی قشنگ میاره ولی دوباره بخای جستجو کنی اون ارور لیست ویو رو میده...بضی موقه ها هم اصلا کلا عصبی میشه میاد بیرون از برنامه!!

چرا آیا؟*naa*

لینک ارسال

:(

من الان تو کل سورسم فقط دوجا لیست ویو دارم:

Private listmenu As ListView

Private listmenu2 As ListView

با debug اجراش کن ببین کدوم خط خطا میده

لینک ارسال

ب اتغییر navicate هم درست نشد!

آقای موسوی که این سورس رو فروختی.لطفا پشتیبامیش رو هم بر عهده بگیرید خب!20 تومن الگی دادیم ینی!؟ارور میده .

دوست عزیز لطفا توهین نکنید

این سورس بالای 40 فروش داشته . همه هم راحت از این سورس استفاده کردند و چند نفر هم حتی گذاشتن داخل بازار بعد از تغییر دیتابیس و گرافیک

اسم چیزی که شما خریدید سورس هست نه آموزش کامل کار با دیتابیس آفلاین و عملکرد با اون

این مشکل از عملکرد و بی تجربگی شما است . اگه دوستان توی این تاپیک دارن پاسخگویی میکنند وظیفشون نیست بلکه دارن لطف میکنند.

خود سورس هیچ گونه ایرادی نداره و تاییده ی تمامی مارکت های معتبر رو هم داره. دانلودش هم که توی بازار خودتون میتونید ببینید که 2000+ دانلود داشته !

لینک ارسال

attachment.php?attachmentid=1648&stc=1

listmenu.Visible=Falseرو پاک کن به جاش اینو بزار

If checkm.Text="222" Then

Else
   listmenu.Visible=False    
   End If 

لینک ارسال

دوست عزیز لطفا توهین نکنیداین سورس بالای 40 فروش داشته . همه هم راحت از این سورس استفاده کردند و چند نفر هم حتی گذاشتن داخل بازار بعد از تغییر دیتابیس و گرافیکاسم چیزی که شما خریدید سورس هست نه آموزش کامل کار با دیتابیس آفلاین و عملکرد با اوناین مشکل از عملکرد و بی تجربگی شما است . اگه دوستان توی این تاپیک دارن پاسخگویی میکنند وظیفشون نیست بلکه دارن لطف میکنند.خود سورس هیچ گونه ایرادی نداره و تاییده ی تمامی مارکت های معتبر رو هم داره. دانلودش هم که توی بازار خودتون میتونید ببینید که 2000+ دانلود داشته !
ممنون بابت پاسخگوییتون.به هیچ عنوان قصد توهین نداشتم.قبول دارم لحن صحبتم خوب نبود.من عذرخواهی میکنم.حرف شما درسته.ولی لطفا مشکل منو ببینید!یبار دیگم گفتم مشکلو! اصن هیچ توجیهی نداره.سورس به درستی کار میکنه.موقع اجرا کامل کار میکنه.حالا من دیتابیسو توی نویکت باز میکنم ، و فقط متن یکی از بخش ها رو تغییر میدم.مثلا اون ez1 قسمت زندگی نامه رو.بجاش متن خودم رو میزارم.فقط همین!اجرا که میکنم ، موقعی که روی اون بخش کلیک میشه که متنش نشون داده بشه ، از برنامه خارج نیشه!
لینک ارسال

با ستفاده از اخرین نسهه نویکت مشکل حل شد.من بازم عذرخواهی میکنم.

من گفتم از نویکدت هس مشکل بجای اینکه بیای بگی چه نسخه ای استفاده کنم و اینا اومدی با اون لحن حرف زدی

سورس کد پشتیبانی نداره ولی من هم تو اینجا هم اسکایپ هرکی هر مشکلی داشته راهنمایی کردم

یکم رعایت کن دوست عزیزم

موفق باشی*give_rose*

لینک ارسال

من گفتم از نویکدت هس مشکل بجای اینکه بیای بگی چه نسخه ای استفاده کنم و اینا اومدی با اون لحن حرف زدی

سورس کد پشتیبانی نداره ولی من هم تو اینجا هم اسکایپ هرکی هر مشکلی داشته راهنمایی کردم

یکم رعایت کن دوست عزیزم

موفق باشی*give_rose*

اسپم نبشاه ،

من واقعا معذرت میخوام.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...