رفتن به مطلب

کتابخانه PersianRecyclerView ***(نسخه جدید)***

ارسال‌های توصیه شده

در 9 ساعت قبل، rezamoaser گفته است :

سلام دوست عزیز درسته این یه مشکل خیلی بزرگ برای من شده یه هفته ای هست که هرچی زور میزنم به جایی نمیرسم . راستش اون فایل intro2 که قسمتی رو میسازناستاد شاهپیری که از xml استفاده میکنن برای گذاشتن عکس. اسمش item.xml  هست که متاسفانه توی پوشه ها نبود و برای ساختنش توی ویدیو کامل دیده نمیشه . میشه اگر اونو داری پیوست کنیش!!!!!!!!!

برای نمایش عکس توی sticy یا نرمال لیوت که با xml بخوام درستش کنم نیاز دارم . (کلا تا قبل از این با xml اشنایی ندارم) شرمنذهزیاد حرف زدم لطف میکنیداگر دارید پیوست کنید

سلام

ظاهرا درمطالب اون پست بنده دقت کافی نفرمودید

در آن پست هم اسم ولینک سایتی که باهاش میتونید دکمه هایی بسازید و بعدش خودکار براتون کدهای  xml  رو میده بود 

آدرس سایت :http://angrytools.com/

=>    Android Button Maker

وهم نمونه فایل xml در همان پست بود که باید ازلینک زیر دانلودش میفرمودید

این فایل res.zip را ازحالت فشرده خارج نمایید  که حاوی چندپوشه وفایل هست که باید درپوشه ای که فایل اصلی پروژه هست قرارش بدهید

و  اون فایل item.xml  که برای نمونه بنده اسمش رو litem.xml گذاشته ام ، هم داخل همین پوشه res درپوشه layout   هست که از آنجا می توانید litem.xml را پیدا کنید

وفایل را از حالت  فقط خواندنی خارجش کنید وسپس ویرایشش کنید ودوباره به حالت صرفا خواندنی بازگردانید وپروژه را اجرا کنید 

=>    ( لینک پوشه res مخصوص این نمونه ) 

پیشنهاد استاد شاهپیری هم بهتر از استفاده از سایت angrytools.com هست 

توی پست زیر هم اشاره ای مختصر به برخی دستورات xml هست 

میتونید مطالعه نمایید:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
  • پاسخ 612
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

***************نسخه 4.6 اضافه شد************** ویژگی اضافه شده تو این نسخه ریپل افکت هست که دوستان درخواست داده بودند.  سورس و کتابخونه رو میتونید از پنل دریافت کنید. پیشنمایش.  

سلام خدمت آقای شاهپیری عزیز  واقعا دست مریزاد.ممنون، خیلی کار باهاش راحت وساده شده وپیچیدگی سابق رو نداره . اما شاید یک چیزی که کاربران خصوصا کاربران مبتدی براشون سخت باشه کار با کدهای Xml و

ممنون از کتابخانه خوبتون

تصاویر ارسال شده

با سلام  و وقت بخیر. من recycler view رو خریدم توی سورس نمونه بازار چندتا کتابخانه دیگه هست. اونها روهم باید جدا خریداری کنیم؟

با سلام  و وقت بخیر. من recycler view رو خریدم توی سورس نمونه بازار چندتا کتابخانه دیگه هست. اونها روهم باید جدا خریداری کنیم؟

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، smh1357 گفته است :

سلام خدمت شما.

بله کتابخونه های غیر رایگان باید جداگونه تهیه بشه دوست گرامی.

لینک ارسال

سلام وقت بخیر

تو برنامه ام ادیت تکس برای جستجو گذاشتم  ، و در آیتم ها لیبل گذاشتم چجور میشه آیتمی رو از روی متن string پیدا کرد ؟

لینک ارسال

با سلام مجدد. کتابخانه های PersianAsyncTask و persianjson رو از کجا باید تهیه کنم؟ persianfastnetwork , persianrecycler رو خریدم. اما برای اجرای سورس بازار اونها رو می خواد.لطفا راهنمایی کنید. ممنون

لینک ارسال

در 19 ساعت قبل، kalaleh گفته است :

سلام وقت بخیر

تو برنامه ام ادیت تکس برای جستجو گذاشتم  ، و در آیتم ها لیبل گذاشتم چجور میشه آیتمی رو از روی متن string پیدا کرد ؟

سلام. شما باید تو دیتاست ریسایکلرویو جستجو کنید دوست عزیز. اولا یه مدل برا دیتاهاتون داشته باشید و اونا رو توی یه لیست بریزید و توی لیست جستجو کنید. انشالا آموزش سرچ توی ریسایکلر رو میزاریم

لینک ارسال

در 41 دقیقه قبل، smh1357 گفته است :

با سلام مجدد. کتابخانه های PersianAsyncTask و persianjson رو از کجا باید تهیه کنم؟ persianfastnetwork , persianrecycler رو خریدم. اما برای اجرای سورس بازار اونها رو می خواد.لطفا راهنمایی کنید. ممنون

همشونو با یه سرچ توی انجمن پیدا میکنید عزیز

لینک ارسال

در در 25 مهر 1397 در 20:28، محمدرضا شاهپیری گفته است :

7:-قسمت هفتم(کار با انواع ریسایکلر ویوها شامل DiscreteScrollView , IndexRecyclervie , fastscrollrecycler )

سلام

عذر میخوام ولی چرا  این قسمت نیست ؟؟؟

قسمت هفتم DiscreteScrollView   درسته!!!

نمونه سورس نداره ؟؟؟

قسمت هفتم مباحث زیر آموزش داده میشه.

1:- DiscreteScrollView

discreet.gif

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، Bahmanm گفته است :

سلام

عذر میخوام ولی چرا  این قسمت نیست ؟؟؟

قسمت هفتم DiscreteScrollView   درسته!!!

نمونه سورس نداره ؟؟؟

همه مباحث توضیح داده شده دوست عزیز. برای لیوت منیجرها فقط نحوه اینشیالیز فرق میکنه بقیه متدها یکیه. به صورت زیر میتونید  DiscreteScrollView رو پیاده کنید. بقیه متدها هم که طبق معمول هست.

Pr.Builder("pr").DiscreteScrollView.XMLLayout.Horizontal.RecyclerView.Build	
Pr.PersianDiscreteScrollView.ItemTransformer(0.5f,1.01f,Pr.PersianDiscreteScrollView.Pivot_X_CENTER,Pr.PersianDiscreteScrollView.Pivot_Y_BOTTOM)

لینک ارسال

سلام من توی  نسخه جدید کتابخانه به خطا می خورم در ضمن پوشه extras که فایل قرار داده بودین من هم جایگزین توی sdk و نسخه 4.00 رو هم فعال کردم و همون سورس خودتون موقع کامپایل با خطای زیر مواجه میشم.

خطای زیر:

B4A Version: 9.50
Java Version: 8
Parsing code.    (0.00s)
Building folders structure.    (0.01s)
Compiling code.    (0.01s)
Compiling layouts code.    (0.00s)
Organizing libraries.    (0.00s)
	(Android Support Library)
Generating R file.    Error
Failed to generate resource table for split ''
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_remote\androidx\appcompat\appcompat\1.1.0\unpacked-appcompat-1.1.0\res\values-v28\values-v28.xml:7: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'dialogCornerRadius' with value '?android:attr/dialogCornerRadius').

لینک ارسال

در 30 دقیقه قبل، hosseinkarimian گفته است :

سلام من توی  نسخه جدید کتابخانه به خطا می خورم در ضمن پوشه extras که فایل قرار داده بودین من هم جایگزین توی sdk و نسخه 4.00 رو هم فعال کردم و همون سورس خودتون موقع کامپایل با خطای زیر مواجه میشم.

با api 29  تست کنید

لینک ارسال

در 48 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

با api 29  تست کنید

سلام با api 29 کامپیال کردم و targetSdkVersion=29  قرار دادم خطای زیر میده:

Parsing code.    (0.00s)
Building folders structure.    (0.01s)
Compiling code.    (0.03s)
Compiling layouts code.    (0.00s)
Organizing libraries.    (0.00s)
	(Android Support Library)
Generating R File.    Error
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_remote\com\google\android\material\material\1.0.0\unpacked-material-1.0.0\res\values\values.xml:97: error: Attribute "closeIcon" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_remote\com\google\android\material\material\1.0.0\unpacked-material-1.0.0\res\values\values.xml:162: error: Attribute "icon" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_remote\com\google\android\material\material\1.0.0\unpacked-material-1.0.0\res\values\values.xml:167: error: Attribute "iconTint" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_remote\com\google\android\material\material\1.0.0\unpacked-material-1.0.0\res\values\values.xml:170: error: Attribute "menu" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_remote\androidx\core\core\1.1.0\unpacked-core-1.1.0\res\values\values.xml:163: error: Attribute "fontVariationSettings" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:437: error: Attribute "tabIndicatorColor" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:438: error: Attribute "tabIndicatorHeight" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:439: error: Attribute "tabBackground" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:440: error: Attribute "tabTextAppearance" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:441: error: Attribute "tabSelectedTextColor" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:443: error: Attribute "tabMinWidth" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:444: error: Attribute "tabPaddingStart" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:445: error: Attribute "tabPaddingTop" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:446: error: Attribute "tabPaddingEnd" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:447: error: Attribute "tabPaddingBottom" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:448: error: Attribute "tabPadding" has already been defined
e:\sdk\tools\..\extras\b4a_local\unpacked-persianrecyclerview-63708016909628\res\values\values.xml:449: error: Attribute "tabMaxWidth" has already been defined

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، hosseinkarimian گفته است :

سلام با api 29 کامپیال کردم و targetSdkVersion=29  قرار دادم خطای زیر میده

من احتمال میدم مشکل از sdk باشه. تمامی قسمتها به روزباشه. کتابخونه تست شده و هیچ موردی نداره

لینک ارسال

در 19 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

من احتمال میدم مشکل از sdk باشه. تمامی قسمتها به روزباشه. کتابخونه تست شده و هیچ موردی نداره

ممنون استاد شاهپیری عزیز ، اگه امکان هست درسته حجم بالاست کل sdk خودتون آپلود کنید دانلود کنیم اگه امکان هست ، ممنون           answercenter.ir  ♥  answercenter.ir

لینک ارسال

سلام. من تمام کتابخانه های لازم رو برای برنامه بازار تهیه کردم. و اونها رو jetify کردم. وقتی اجرا می کنم این پیام خطا رو میده.

Parsing code.    (0.07s)
Building folders structure.    (0.16s)
Compiling code.    Error
Error compiling program.
Error description: Unknown member: executrequesasstring
Error occurred on line: 18
pr.BuildGetQuery(server&"getdata.php","getdata").executRequesAsString
Word: executrequesasstring

Sub Class_Globals
    Dim pr As PersianFastNetwork
    Dim server As String="http://192.168.43.188/bazartest/"
    Private mainrecyclerview As MainRecycerclass
    Dim prtask As PersianAsyncTask
    Type FinalModel(slides As List,finalitems As List)
End Sub

Public Sub Initialize(mainrecycler As MainRecycerclass)
    pr.initialize("pr").Build
    prtask.Initialize("prtask")
    mainrecyclerview=mainrecycler
    getMainContent
End Sub

Private Sub getMainContent
    ProgressDialogShow("در حال دریافت اطلاعات")
    pr.BuildGetQuery(server&"getdata.php","getdata").executRequesAsString
End Sub

Private Sub pr_onGetStringOkListener(Result As String , Tag As String )
    setupMain(Result)
End Sub
Private Sub pr_onGetStringErrorListener(Error As ResponseError , Tag As String)
    Log(Error.ErrorBody)
End Sub
Private Sub setupMain(Result As String)
prtask.Execute(Array(Result))
End Sub

لینک ارسال

سلام وقتی کتابخانه و sdk را بروزرسانی کردم .

این ارور را میدهد . لطفن راهنمایی کنید

java.lang.NoClassDefFoundError: com.persiancolordialog.dialog.ColorDialog
    at com.persiancolordialog.core.PersianColorDialog.<init>(PersianColorDialog.java:19)
    at com.persiancolordialog.core.PersianDialog.buildColorDialog(PersianDialog.java:26)
    at taxi1824.as.user.ferst_page._dialogcolor(ferst_page.java:2231)
    at taxi1824.as.user.ferst_page._send_tozihat_click(ferst_page.java:2924)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372)
    at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.runMethod(Shell.java:732)
    at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEventImpl(Shell.java:348)
    at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEvent(Shell.java:255)
    at anywheresoftware.b4a.ShellBA.raiseEvent2(ShellBA.java:144)
    at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent2(BA.java:180)
    at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent(BA.java:176)
    at anywheresoftware.b4a.objects.ViewWrapper$1.onClick(ViewWrapper.java:80)
    at android.view.View.performClick(View.java:5076)
    at android.view.View$PerformClick.run(View.java:20279)
    at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:739)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:95)
    at android.os.Looper.loop(Looper.java:135)
    at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5910)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:1405)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:1200)

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، Kamram66 گفته است :

سلام وقتی کتابخانه و sdk را بروزرسانی کردم .

سلام. دوست عزیز اروری که گذاشتین ربطی به این کتابخونه نداره. مربوط به کتابخانه  PersianColorDialog هست.

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، smh1357 گفته است :

سلام. من تمام کتابخانه های لازم رو برای برنامه بازار تهیه کردم. و اونها رو jetify کردم. وقتی اجرا می کنم این پیام خطا رو میده.

سلام خدمت شما. عزیز اول اینکه کدهاتونو توی تگ کد قرار بدید تا بشه خوند وگرنه به سوالتون پاسخ داده نمیشه.

دوما ارور به وجود اومده ربطی به این کتابخونه نداره و مربوط به کتابخونه  PersianFastNetwork هست. که خطای سینتکس رو دارین. متد executRequesAsString برای نسخه های خیلی قدیمی این کتابخونه هست. لطفا از طریق تاپیک کتابخونه آموزشهای مربوط به نسخه جدید این کتابخونه رو ببینید تا مشکلتون رفع بشه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...