رفتن به مطلب

کتابخانه PersianRecyclerView ***(نسخه جدید)***

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، Saeedmahdavi گفته است :

ما بخوایم توی این صفحه اول ک شبیه بازار هست وقتی روی هر آیتم کلیک میشه یه اکتیویتی باز بشه چیکار کنیم و آموزش تغییر ایمیج اسلایدر ممنون

همه آموزشهای لازم داده شده. لطفاآموزشها رو دنبال کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 612
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

***************نسخه 4.6 اضافه شد************** ویژگی اضافه شده تو این نسخه ریپل افکت هست که دوستان درخواست داده بودند.  سورس و کتابخونه رو میتونید از پنل دریافت کنید. پیشنمایش.  

سلام خدمت آقای شاهپیری عزیز  واقعا دست مریزاد.ممنون، خیلی کار باهاش راحت وساده شده وپیچیدگی سابق رو نداره . اما شاید یک چیزی که کاربران خصوصا کاربران مبتدی براشون سخت باشه کار با کدهای Xml و

ممنون از کتابخانه خوبتون

تصاویر ارسال شده

سلام من کتابخانه  را خریدم در نمونه سورس (سورس rec)کتابخانه بلد نیستم با اون قسمت کد سرور ش کار کنم یعنی این کد pr.Builder("pr").NormalRecycler.BALayout.ListView.RecyclerView.withDefaultDividier.RefreshRecycler.Build
کد خط 30

و همین موضوع سرور را در سورس صفحه اول بازار هم دارم در کد  

mainrecycler.Builder("pr").NormalRecycler.BALayout.ListView.RecyclerView.withDefaultDividier.Build

setupMain(Result)
در کل 'unused variable'server#

برای من قرمزه باید چه کار کنم ممنون بابت پاسختون 

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، mohammad002 گفته است :

سلام من کتابخانه  را خریدم در نمونه سورس (سورس rec)کتابخانه بلد نیستم با اون قسمت کد سرور ش کار کنم یعنی این کد pr.Builder("pr").NormalRecycler.BALayout.ListView.RecyclerView.withDefaultDividier.RefreshRecycler.Build
کد خط 30

برای من قرمزه باید چه کار کنم ممنون بابت پاسختون 

چک کنید که همه ی کتابخونه های استفاده شده تئ سورس رو داشته باشین.

در 2 ساعت قبل، mohammad002 گفته است :

آیا آموزسش ها باتوجه آپدیت کتابخانه  به روز هستند؟؟

هر کتابخونه که تولید میشه یک آموزش برای کار کردن باهاش تولید میشه. و معمولا آموزشها برای نسخه های اولیه کتابخانه هست. برای آپدیتها آموزشهای متنی و توضیح تغییرات هست فقط

لینک ارسال

سلام

آغای شاهپیری من هر کاری میکنم این ارور رو میده. SDK رو هم بروز کردم ، از سایت دانلود کردم. آغا این خطاها رو مخه منه. هر کاری میکنم درست نمیشه.

1xhj_error.jpg

لینک ارسال

در 57 دقیقه قبل، saber178 گفته است :

سلام

آغای شاهپیری من هر کاری میکنم این ارور رو میده. SDK رو هم بروز کردم ، از سایت دانلود کردم. آغا این خطاها رو مخه منه. هر کاری میکنم درست نمیشه.

به نظر میاد که مشکل از sdk باشه. از سایت یا جای دیگه دانلود نکنید. حتما از طریق خود بیسیک sdk رو آپدیت کنید. فک کنم قبلا این دوستمون (@ fun_codeبا این مورد برخورد کرده بودند. با ایشون یه صحبت کنید تا راهنماییتون کنن در صورت امکان. 

لینک ارسال

سلام

آقای شاهپیری من چندتا پنل توی دیزاینر ساختم و می خوام اون هارو به ریسایکلر ویو اضافه کنم تا با حالت مخصوص ریسایکلر ویو، اسکرول بشه و روش خاصی برای این کار بلد نبودم و طبق آموزش ویدیویی اولتون پیش رفتم ولی به جای ساخت پنل با کد، از پنل های ساخته شده توی دیزاینر استفاده کردم و لود هم شد ولی دیگه اسکرول نکرد. راهی هست تا پنل هارو از دیزاینر به ریسایکلر ویو اضافه کرد؟

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

به نظر میاد که مشکل از sdk باشه. از سایت یا جای دیگه دانلود نکنید. حتما از طریق خود بیسیک sdk رو آپدیت کنید. فک کنم قبلا این دوستمون (@ fun_codeبا این مورد برخورد کرده بودند. با ایشون یه صحبت کنید تا راهنماییتون کنن در صورت امکان. 

سلام 

من امروز sdk ، b4a را بروزرسانی کردم و بعد از اون با ریساکلر دچار مشکل شد و ارور میده . با sdk قدیمی مشکل نداره 

لطفن پیگیری کنید مشکل از کجاست . 

(من از sdk  خود بیسیک استفاده میکنم )

لینک ارسال

در در 10 مرداد 1398 در 12:48، saber178 گفته است :

سلام

1xhj_error.jpg

منم این مشکل رو دارم دوست عزیز منم مثل شما این ارور خیلی روی مخه منم هست اگر راه حلشو  پیدا کردید به منم بگید ممنون :)

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، mohammad002 گفته است :

در در 10 مرداد 1398 در 23:00، Kamram66 گفته است :

دوستان گرامی. کتابخونه با آخرین نسخه sdk و آخرین آپدیت همه ی ریپوزیتوریها تست شده و هیچ گونه موردی وجود نداره. بنابر این موارد مربوط به خطای sdk رو خود دوستان باید رفع کنن و زیاد در موردش بحث شده. احتمال زیاد sdk ناقص دانلود شده و اروری هم گرفته بیشتر شبیه به این مورده. موفق باشید

لینک ارسال

سلام

آقای شاهپیری میشه سوال صفحه ی قبل رو که پرسیدم هم یه بررسی بکنید

لینک ارسال

در در 10 مرداد 1398 در 14:57، peyman128 گفته است :

سلام

آقای شاهپیری من چندتا پنل توی دیزاینر ساختم و می خوام اون هارو به ریسایکلر ویو اضافه کنم تا با حالت مخصوص ریسایکلر ویو، اسکرول بشه و روش خاصی برای این کار بلد نبودم و طبق آموزش ویدیویی اولتون پیش رفتم ولی به جای ساخت پنل با کد، از پنل های ساخته شده توی دیزاینر استفاده کردم و لود هم شد ولی دیگه اسکرول نکرد. راهی هست تا پنل هارو از دیزاینر به ریسایکلر ویو اضافه کرد؟

مشکلی با لیوتهای دیزاینر نداره کتابخونه دوست عزیز. فرقی نمیکنه  لیوت لود کنید یا از طریق کد ویو بسازید. فقط باید تو سایزبندیا دقت داشته باشید و حتما توی متد onCreateViewHolder لیوت رو لود کنید و توی متد onBindViewHolder طول و عرض لیوت رو تعیین کنید

لینک ارسال

در 19 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

مشکلی با لیوتهای دیزاینر نداره کتابخونه دوست عزیز. فرقی نمیکنه  لیوت لود کنید یا از طریق کد ویو بسازید. فقط باید تو سایزبندیا دقت داشته باشید و حتما توی متد onCreateViewHolder لیوت رو لود کنید و توی متد onBindViewHolder طول و عرض لیوت رو تعیین کنید

ممنون مشکل حل شد.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در 8 ساعت قبل، ForI گفته است :

سلام

چرا از دیزاینر ریسایکلر به لایوت اضافه میکنم بعداز ران نمایش داده نمیشه؟

slider.Builder("slider").AutoPlayRecycler(1500,slider.AutoPlay_RIGHT).BALayout.ViewPagerLayoutManager.RecyclerView.Build
	slider.PersianViewPagerLayoutManager.ScaleLayoutManager.withOrientation(1)
	slider.ShowRecycler

دوست عزیز شما وقتی ریسایکلرویو رو از دیزاینر اضافه میکنید نباید اونو دوباره با کدنویسی اینشیالایز کنید فقط باید تابع ShowRecycler رو صدا بزنید

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، ForI گفته است :

سلام
بله متوجه ام

اما موفق نشدم واسه زمان خودکار و افکت و... انجام بدم اما خطای پیوست شده رو ببینید

لطفا راهنمایی بیشتری کنید به چند روش انجام دادم اما لود نمیشد

ممنون

توضیح خاصی نداره عزیز. شما به صورت زیر توی دیزاینر ریسایکلر رو مقدار دهی کنید

image.png.7bf53fd479b66d004201e6f6d2e48f3f.png

حالا توی کدنویسی هم که خیلی ساده لیوت رو لود کنید و بقیه تنظیمات رو انجام بدید.

Activity.LoadLayout("l")
PersianRecyclerLayout1.PersianViewPagerLayoutManager.ScaleLayoutManager.withOrientation(1)
PersianRecyclerLayout1.ShowRecycler

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، ForI گفته است :

مهندس جان تمام این تغییراتی که میگید در روزهای گذشته اعمال شده به نتیجه نرسید سپس پست دادم.

واسه خودتون عمل کرده؟ احتمالا مشکل از سمت کتابخانه نیست؟

شما می تونید ریسایکلرویو رو از طریق کد اضافه کنید ولی ویوهارو از دیزاینر از طریق لود کردن لی اوت بهش بدید.

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، ForI گفته است :

مهندس جان تمام این تغییراتی که میگید در روزهای گذشته اعمال شده به نتیجه نرسید سپس پست دادم.

واسه خودتون عمل کرده؟ احتمالا مشکل از سمت کتابخانه نیست؟

دوست عزیز هیچ مشکلی نداره. تست شده و موردی نبوده.اصن فرقی نمیکنه شما از دیزاینر یا از کدنویسی اضافه کنید.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با درود و سپاس از زحمات شما

اول بگم چی می‌خوام درست کنم :

مثل بالای صفحه اول مایکت یه سری تصویر دارم که می‌خوام کاربر بتونه اسکرول کنه. سرعت اسکرول کاربر چه کم باشه چه زیاد می خوام فقط یه صفحه جابجا بشه و حالت اسکرول هم مث مایکت نرم باشه. حدود 2.5 درصد از چپ و راست صفحه تصاویر بعدی و قبلی پیدا باشه که کاربر بفهمه از کدوم طرف می تونه اسکرول کنه

من از کد  زیر استفاده کردم  :

pr.Builder("pr").DiscreteScrollView.BALayout.Horizontal.RecyclerView.Build
pr.PersianDiscreteScrollView.SlideOnFling(False).ItemTransitionTimeMillis(100).OffscreenItems(0).ClampTransformProgressAfter(rooms.Length)
Activity.AddView(pr,0%x,14%y,100%x,24%y)
pr.ShowRecycler

می خوام بدونم فاصله بین تصاویر رو چجوری می تونم کم و زیاد کنم؟ الان تصاویر تقریبا بهم چسبیدن می خوام یکم فاصله شون بیشتر بشه

سپاس

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

دوستان گرامی

می شه زحمت بکشید یه راهنمایی در مورد سوال من که بالا پرسیدم بفرمایید؟

البته در طول این بیش از ده روزی که سوال رو مطرح کردم کلی تغییر دادم کدم رو و چندین بار پست رو ویرایش کردم

الان با توجه به کد بالا فقط دو مورد رو می خوام:

یکی اینکه چجوری فاصله بین اسلایدها رو کم و زیاد کنم؟

و دیگه اینکه چجوری جهت نمایش را راست به چپ کنم؟

سپاس

لینک ارسال

سلام

من تو دیتابیس آنلاین در یک سلول آدرس و نام و پسوند عکس را ذخیره کردم (pic/111.jpg) و اونا فراخوانی کردم در یک متغییر از نوع string اما برای لود اون دچار مشکل شدم.

من از لی اوت xml استفاده کردم و در قسمت 

prUtilHome.setBitmapForImageview("imageView",؟؟؟؟)

علامت سوال نمیدونم عکسو چگونه فرآخوانی کنم. مطالب آموزشی همه با لی اوت b4a هستند!

ممنون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...