رفتن به مطلب

کتابخانه PersianRecyclerView ***(نسخه جدید)***

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، hosein_h گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید

استاد یه سورس اماده کار با این کتابخانه وبا لیست ویو لود کردن اطلاعات  از ایتم های دیتابیس میخواستم ببینم چون تعداد ایتم های دیتابیسم بالاست لیست ویو خود بیسیک کرش میکنه ممنون میشم راهنماییم کنید.

انشالا در اولین فرصت آماده میکنم و توی آموزشها قرار میدم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 612
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

***************نسخه 4.6 اضافه شد************** ویژگی اضافه شده تو این نسخه ریپل افکت هست که دوستان درخواست داده بودند.  سورس و کتابخونه رو میتونید از پنل دریافت کنید. پیشنمایش.  

سلام خدمت آقای شاهپیری عزیز  واقعا دست مریزاد.ممنون، خیلی کار باهاش راحت وساده شده وپیچیدگی سابق رو نداره . اما شاید یک چیزی که کاربران خصوصا کاربران مبتدی براشون سخت باشه کار با کدهای Xml و

ممنون از کتابخانه خوبتون

تصاویر ارسال شده

در 18 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

انشالا در اولین فرصت آماده میکنم و توی آموزشها قرار میدم

ممنونم استادمنتظر اموزش تان هستیم

لینک ارسال

در در 1397/10/26, 16:08:39، hosein_h گفته است :

ممنونم استادمنتظر اموزش تان هستیم

آموزش اضافه شد عزیز. از پست اول قسمت یازدهم رو دریافت کنید

لینک ارسال

در در 1397/08/18, 16:28:01، محمدرضا شاهپیری گفته است :

این نسخه از کتابخونه با ویوپیجری که شما دادین هماهنگ نیست متاسفانه. کتابخونه موردی نداره و هرتعداد که بزارید توی اکتیویتی بدون هیچ موردی اطلاعات رو درست نشون میده. ولی ویوپیجر به خاطر اینکه با تغییر تبها اطلاعات آپدیت نمیشه ریسایکلرها هم درست کار نمیکنن. و این یه باگیه که تو ویو پیجر هست نه کتابخونه. انشالا بررسی میکنم و راه حل رو خدمت دوستان ارائه میدم

با عرض سلام

موضوع ویوپیجر را با نمونه های دیگه از کتابخانه های ریسایکلرهای ساخته شده تست کردم و مشکلی در لود اطلاعات نداره. همینطور تو نسخه قدیمی پرشین ریسایکلر ویو هم مشکلی نداره. اما در این کتابخونه جدید ویوپیجر دچار مشکل میشه. تو کتابخانه های دیگه آداپترِ ریسایکلر جدا تعریف و نوشته میشه. شاید ایراد از این قسمت باشه. اگه امکانش هست پیگیری کنید ممنون.

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، mohsen m گفته است :

مشکل مرتفع شد دوست عزیز. نسخه جدید رو دریافت کنید. و حتما تغییرات جدید رو هم مطالعه کنید. موفق باشید

لینک ارسال

این ارور مربوط به PRViewUtils چی میگه؟ موقع تعریفِ متغییر این خطا را میده.

errorPRViewUtils.PNG

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، mohsen m گفته است :

این ارور مربوط به PRViewUtils چی میگه؟ موقع تعریفِ متغییر این خطا را میده.

اصلاح شد. نسخه جدید رو دریافت کنید.

لینک ارسال

سلام هنگام کار با لی اوت xml موقع سِت کردن اطلاعات در آنبایندویووهولدر خطای زیر را میده؟ مشکلم از کجاست؟ ممنون :)

errorNull.png

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، mohsen m گفته است :

سلام هنگام کار با لی اوت xml موقع سِت کردن اطلاعات در آنبایندویووهولدر خطای زیر را میده؟ مشکلم از کجاست؟ ممنون :)

مشخصه عزیز. شما اصلا ویویی به متغیر prutil ندادین که متد setTextColorForTextview رو صدا زدین.

اول باید setup رو انجام بدین به شکل زیر که اونو شما کامنت کردین تو این تصویر

prutil.SetUp(layoutitem)

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

مشخصه عزیز. شما اصلا ویویی به متغیر prutil ندادین که متد setTextColorForTextview رو صدا زدین.

اول باید setup رو انجام بدین به شکل زیر که اونو شما کامنت کردین تو این تصویر

prutil.SetUp(layoutitem)

اون کامنتا رو تست کردم و برای اطلاع تو تصویر گذاشتم که بدونین ایناراهم امتحان کردم. 

Error_introrecycler.zip

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، mohsen m گفته است :

دوست عزیز تو پیاده کردن سابها دقت کنید که eventnam رو درست بزارید. ساب زیر اشتباهه ایونت نیمی که اینشیالایز کردین رو بزارین

Sub EventName_onCreateViewHolder(layoutitem As Object,viewtype As Int) As Object

Return "litem"
End Sub

لینک ارسال

سلام خدمت جناب شاهپیری عزیز. 

چند تا سوال داشتم

1 - چطوری میتونم اطلاعات وارد شده از دیتابیس رو که یه دفعه داخل ریسایکلر اومده کش کنم؟ 

من اومدم لیست پیامهای کاربر رو توی ریسایکلر نشون دادم حالا میخوام هر دفعه که کاربر اکتیویتی رو باز میکنه نیاز نباشه اطلاعات مجدداً از سرور گرفته بشه و خودم بیام از طریق php چک کنم اگه id جدیدی تو تیبل اضافه شده بود بعد بیاد لود رو انجام بده وگرنه همون اطلاعات قبلی رو لود کنه؟؟

یه چیز تومایه های واتس اپ که اگه نت وصل نبود حداقل پیامهای قبلی رو کاربر بتونه ببینه.

کد php رو دارم فقط توی ریسایکلر نمی دونم چکارکنم.

لینک ارسال

سوال دومم هم اینه :

چطوری توی xml از گلاید واسه لود تصویر استفاده کنم؟؟

چون ایس ام ال تصویر رو بصورت بیت مپ میخواد ولی گلاید مستقیم میتونه به ایمیج ویو بده اما نمیشه بیت مپ رو ازش گرفت 

واسه همین میام از http استفاده میکنم که تصاویر رو بگیره اما خیلی طول میکشه و مشکلاتی برام بوجود اورده.

ممنون میشم راهنمایی کنی یا اینکه کتابخونه ای چیزی واسه حل مشکلم بدی

لینک ارسال

در 22 ساعت قبل، mja89 گفته است :

سلام خدمت جناب شاهپیری عزیز. 

چند تا سوال داشتم

1 - چطوری میتونم اطلاعات وارد شده از دیتابیس رو که یه دفعه داخل ریسایکلر اومده کش کنم؟ 

من اومدم لیست پیامهای کاربر رو توی ریسایکلر نشون دادم حالا میخوام هر دفعه که کاربر اکتیویتی رو باز میکنه نیاز نباشه اطلاعات مجدداً از سرور گرفته بشه و خودم بیام از طریق php چک کنم اگه id جدیدی تو تیبل اضافه شده بود بعد بیاد لود رو انجام بده وگرنه همون اطلاعات قبلی رو لود کنه؟؟

یه چیز تومایه های واتس اپ که اگه نت وصل نبود حداقل پیامهای قبلی رو کاربر بتونه ببینه.

کد php رو دارم فقط توی ریسایکلر نمی دونم چکارکنم.

دوست عزیز این موضوع اصلا ربطی به ریسایکلر  نداره و وظیفه ریسایکلر نمایش اطلاعات هست نه کش کردن.

برای این کار شما باید از دیتابیس آفلاین استفاده کنید. اطلاعات رو که گرفتید وارد دیتابیس آفلاین کنید و بسته به موقعیت از دیتابیس مربوطه بخونید اطلاعات رو

لینک ارسال

در 22 ساعت قبل، mja89 گفته است :

سوال دومم هم اینه :

چطوری توی xml از گلاید واسه لود تصویر استفاده کنم؟؟

چون ایس ام ال تصویر رو بصورت بیت مپ میخواد ولی گلاید مستقیم میتونه به ایمیج ویو بده اما نمیشه بیت مپ رو ازش گرفت 

واسه همین میام از http استفاده میکنم که تصاویر رو بگیره اما خیلی طول میکشه و مشکلاتی برام بوجود اورده.

ممنون میشم راهنمایی کنی یا اینکه کتابخونه ای چیزی واسه حل مشکلم بدی

شما به راحتی میتونید با کلاس PRViewUtils کارهای زیادی رو با xml انجام بدین. متد prutil.getViewById چیزی هست که شما لازم دارید به شکل زیر حدودا

Sub pr_onBindViewHolder(layoutitem As Object,position As Int,viewtype As Int)
	Dim prutil As PRViewUtils
	prutil=pr.PrViewUtils
	prutil.SetUp(layoutitem)
	Dim ar As AriaGlide
	ar.Load("link").AsBitmap.IntoImageView(prutil.getViewById("imageview"))
End Sub

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام برادر

قبلا" با کتابخانه نسخه قدیمی یک آموزش برای ساخت صفحه اول شبیه بازار درست کرده بودین 

ولی با این کتابخانه جدید و کامل کمی برای من سخت شده که داخل یک ریساکلر عمودی چندتا ریساکلر افقی قرار بدم .

اگر لطف کنید یک سورس یا یک آموزش ارائه بدین بسیار عالی میشه 

متشکرم

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، Kamram66 گفته است :

سلام برادر

قبلا" با کتابخانه نسخه قدیمی یک آموزش برای ساخت صفحه اول شبیه بازار درست کرده بودین 

ولی با این کتابخانه جدید و کامل کمی برای من سخت شده که داخل یک ریساکلر عمودی چندتا ریساکلر افقی قرار بدم .

متشکرم

انشالا آموزشش رو به زودی قرار میدم

لینک ارسال

سلام اگه امکانش هست درباره انواع notify ها و کارکرد هرکدومشون توضیح بدید ممنون میشم. سپاس

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 1397/11/22, 18:21:22، Kamram66 گفته است :

سلام برادر

متشکرم

آموزش اضافه اضافه شد عزیز. از پست اول قسمت دوازدهم رو دانلود کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...